Dedem komaya girmiş

Başlıkta belirttiğim gibi dedem komaya girmiş, eski güzel günler geliyor aklıma bir yandan hüngür hüngür ağlarken bir yandan bunları yazıyorum, vicdan azabı çekiyorum bir yandan çünkü yakın zamanda gidecektim ancak hastalanmıştım keşke gitseydim diyorum, bir yandan da düşünüyorum öleceği günden bir gün öncesine denk getirmem mümkün değil ne yazık ki, şimdi size aklıma geldikçe beni ağlatan ve belki de uzun süre boyunca ağlatacak olan anıları anlatacağım,

* Bunu ben hatırlamıyorum ancak dedem sürekli anlatırdı, bir keresinde beraber yürürken karşıda 2 tane yol varmış bende dedeme,
- Dede bu LoL bu da LoL demişim :) (yol diyemiyordum herhalde)
  • Zatürre olmuştum ancak henüz ailem bilmiyordu sürekli yorgunmuşum, dedem de beni havam değişsin diye evimizin önündeki deniz kenarına götürmüş bende banka yatıp dede biraz uyuyayım demişim dedem de beni kucaklayıp ağlayarak anneme götürmüş ki dedemin ağladığını hiç görmedim bu hariç ki bunu da hatırlamıyorum.
  • Beraber sohbet etmelerimiz, gezmelerimiz hatta ben küçükken sırayla deniz kenarı, park ve Cami'ye giderdik :)

Sözün özü dualarınızı bekliyorum dostlar dedem bir süredir neredeyse yatalaktı sabah yataktan kaldırıp odasındaki sandalyeye oturtup yatana kadar kalkmazdı oradan.

Allah acil şifalar versin. Dedenin değerini geç veya erken de olsa anlamışsın. Ben asla 2 dedemi de görmedim. Benim bir dedem olmadı. O yüzden bol bol dua et, ziyaret et. Ne olur ne olmaz son bir kere daha konuş.

Allah acil şifalar versin. Dedenin değerini geç veya erken de olsa anlamışsın. Ben asla 2 dedemi de görmedim. Benim bir dedem olmadı. O yüzden bol bol dua et, ziyaret et. Ne olur ne olmaz son bir kere daha konuş.

Teşekkürler hocam, dedemin değerini hiç anlamadım çünkü zaten doğduğum andan itibaren benim için en değerli insanlardan biriydi :)

Arkadaşlar maalesef kaybettik...

Son düzenleme:
Allah rahmet eylesin, nurlar içinde yatsın.

Hocam mesaja attığınız Like'ı kaldırın lütfen, ben biliyorum ki o mesajı dedem hayatını kaybetmeden önce attınız ama yeni gelenler anlamayabilir, yanlış anlaşılmanızı istemem.

Geri
Yukarı