Deep cool 240mm sıvı soğutu alınır mı?

LydiaTeyze

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Akademisyen
Arkadaşlar merhaba,

İkinci sistemimi topluyorum. Sistemimde Arctic Liquid Freezer II 240mm kullanıyorum, çok da memnunum ama 2.2 bin lira civarında seyrediyor.

Yeni bir ürün buldum. Çok yeni piyasaya sürülmüş. Ancak daha önce Deep cool ürünlerinden kullanmadım. Artics ile teknik özelliklerini karşılaştırınca daha baskın olduğunu gördüm. Fiyatı ise neredeyse Artics'in yarısı kadar (1226 lira - kargo dahil)...

Sipariş geçtim ama kötü derseniz iptal edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soğutucuların tipi çok güzel. Yabancı bir videoda görmüştüm o fiyata alınır bence. Bilindik bir firma sonuçta kötü çıkacağını düşünmüyorum. Zaten belli başlı firmalar ortak üretiyor pompa ve radyatörü.

Arkadaşlar merhaba,

İkinci sistemimi topluyorum. Sistemimde Arctic Liquid Freezer II 240mm kullanıyorum, çok da memnunum ama 2.2 bin lira civarında seyrediyor.

Yeni bir ürün buldum. Çok yeni piyasaya sürülmüş. Ancak daha önce Deep cool ürünlerinden kullanmadım. Artics ile teknik özelliklerini karşılaştırınca daha baskın olduğunu gördüm. Fiyatı ise neredeyse Artics'in yarısı kadar (1226 lira - kargo dahil)...

Sipariş geçtim ama kötü derseniz iptal edebilirim.

Hocam aldığınızda yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Ürün geldi. Kutusu gayet kaliteli izlenimi uyandırdı. Ancak sistemin diğer parçalarını toplamadığım için daha açmadım. SN850 M2 ve Artic 120mm kasa fanının yanına iliştirdim :)

PS: Bu konu yüzünden ceza aldığımı biliyor musunuz?

Ürün geldi. Kutusu gayet kaliteli izlenimi uyandırdı. Ancak sistemin diğer parçalarını toplamadığım için daha açmadım. SN850 M2 ve Artic 120mm kasa fanının yanına iliştirdim :)

PS: Bu konu yüzünden ceza aldığımı biliyor musunuz?
Memnun musunuz ? Deneyimlerinizi aktarabilir misiniz ?

Geri
Yukarı