Deep Web nasıl oluşturuldu veya keşfedildi?

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Deep Web konularına bakarken aklıma bu soru geldi. İnternetten biraz araştırdım, ama genellikle seviyelerinden ve içeriklerinden bahsediliyor. Mesela; madem 5. seviyeden 8. seviyeye kadar erişilemiyor, nasıl kuruldu bu kadar sistem? Sonuçta daha internet kurulmadan önce bunlar da yoktu. İşte merak ettiğim bu gibi şeyler. Nasıl kuruldu? Madem 8. seviye internet bu kadar korunurken nasıl "tesadüfen" keşfedildi? Girip de dönemeyen tarzı şeyler nereden çıktı? Aklımda deli sorular :). Cevaplarsanız sevinirim.

Neden olmasın ki? Bana Deep Web'in gerçek olmadığını kanıtlayacak bir doküman yada link verirseniz memnun olurum. Çünkü .onion uzantılı sitelere girdim. Gerçekten de 99 dolara uyuşturucu satan yerler var. Hatta daha iğrenç şeyler de var :matrix:.

Neden olmasın ki? Bana Deep Web'in gerçek olmadığını kanıtlayacak bir doküman yada link verirseniz memnun olurum. Çünkü .onion uzantılı sitelere girdim. Gerçekten de 99 dolara uyuşturucu satan yerler var. Hatta daha iğrenç şeyler de var :matrix:.
O sitelere lafım yok fakat 8.seviye tarzı ileri geri saçmalıklara inanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı