Deep web nedir?

Sadece veritabanı değil, en basitinden bir fotoğraf ile olabilir. Eğer site sahibi bu fotoğrafın arama motorları üzerinde index almamasını sağlayacak kod ekler ise o görsel deep web olur.
Sadece Tor Browser ile değil bir çok tarayıcı ile bağlanabilirsiniz.
Hocam daha çok Tor ile erişim sağlanıyor benim bildiğim daha güvenli olduğu için.

İnternette Deep web ile ilgili bir sürü şey gördüm. Araştırmak istedim ama korkuyorum açıkçası. Bayağı pis işlerin döndüğü söyleniyor. Bunlar doğru mu? Aslı, astarı var mı bu işlerin?

Deep web normal arama motorları ile ulaşamayacağınız intenet siteleri veya başka şeylerdir. Örneğin sen YouTube'a yüklediğin bir videoyu liste dışı yaparsan, o Deep Web olur. Pis işlerin döndüğü yerlere Dark Web ismi veriliyor.

İnternette Deep web ile ilgili bir sürü şey gördüm. Araştırmak istedim ama korkuyorum açıkçası. Bayağı pis işlerin döndüğü söyleniyor. Bunlar doğru mu? Aslı, astarı var mı bu işlerin?

Girme çok pis dolandırılırsın.

Hocam daha çok Tor ile erişim sağlanıyor benim bildiğim daha güvenli olduğu için.
Hayır, Tor ağı ile erişmek daha kolay olduğu için ve Tor ağı en iyi Tor Browser ile entegre çalıştığı için, eski bir tarayıcı olduğu için tercih ediliyor.
Girme çok pis dolandırılırsın.
Öyle bir şey yok, çoğu site scam olsa da en basitinde forumlar bile var.

Hocam dünyadaki internetin %80 inden fazlasını içerir
Deep Webi katmana ayırmalarıyla ne kadar "bilgili" oldukları aşikar.

Hocam bu tür hack vs. işlere meraklıysan Atıl Samancıoğlu'nun güzel bir etik hackerlık kursu var orada deep web dark web vs. her şey anlatılmış güzel bir indirim bulursan al 35 lira civarına.

Kafa ayarını hatmetmeden bunları sormayınız efendim :)
Cevap kafa ayarı videosunda, güzel bir anlatım yapılmış. İzlemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı