Deep Web'e girersek sonuçları ne olur?

Deep Web'e girersek sonuçları ne olur?

(KESİNLİKLE yanlış anlamayın girmeyeceğim sadece sonuçları ne olur onu merak ettim.)
Deep Web kategorisine sunucular da girer. Yani sen site kurarken illaki Deep Web'e dahil olursun. Bazı özel araçlar ve VPN ile girilene ise Dark Web denir.

Hiçbir şey olmaz, zamanında sadece Tor Browser üzerinden girilebiliyordu sonradan Mozilla bile Deep web için bir sürüm çıkardı iyice cılkı çıktı o işin. Zaten Deep web farklı katmanlardan oluşuyor. Genelde biz normal bilgisayar kullanıcılarının takıldığı ilk katman, o katmanda Google, Yandex ya da diğerlerinde indexlenmeyen siteler zaten genelde.

Önceden Deep Web'in ilk katmanlarında geziniyordum. Aklımda kalan kötü şeyler dışında herhangi bir sonucu olmamıştı. Fakat daha sonraki katmanlar için aynı garantiyi veremeyeceğim.

İnternette araştırdığımdan soruyorum baya garip bir ortama benziyormuş. 14 yaşındayım böyle şeylere hiç bulaşmadım bulaşmayacağım.
Bana göre DarkNet daha garip bir ortam hatta Google arama motoruna DarkNet yazmıp görsellere tıklmaıştım çok garip şeylerle karşılaşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı