Definasyona girilmeli mi?

canarx

Centipat
Merhaba kış boyunca sporla beraber diyet yaparak 15 kilo kadar aldım önceden 65kg skinny fattim şimdi kaslandım ama yağlar duruyor hoş görüntü değil açıkçası şu an 81 kiloyum boyum 173 sizce definasyona girmeli miyim?

Gainer tüketebilirsiniz hocam bende 65 kiloydum 20 gün önce filan şimdi güncel 69 70 arasında takılıyorum hastalandığımdam dolayı.

Hardline aldım yine gidiyor shaker yaptım yine gidiyor ilaç var mı bazıları eczaneden igne alıyor ama var mı bir şey ya ramazan geldigi için 3 aylar tuttum 74'ten 68'e düştüm şimdi 70 oldum ama yok dahası gelmiyor ne yapmam gerek.

Hardline aldım yine gidiyor shaker yaptım yine gidiyor ilaç var mı bazıları eczaneden igne alıyor ama var mı bir şey ya ramazan geldigi için 3 aylar tuttum 74'ten 68'e düştüm şimdi 70 oldum ama yok dahası gelmiyor ne yapmam gerek.

Bende üste hocamında bahsettiği gibi akşamları yatmadan hemen önce cicibebe süt muz bal fıstık ezmesi filan yapıyordum. Bayağı kılo aldırmıştı isterseniz sizde deneyin hocam.

Ya da bir doktora danışmanız daha iyi olabilir.

Geri
Yukarı