Definasyona girmekte kararsızım

4-5 aydır güray hocanın hipertrofi programını kullanıyorum yardımcı oluyor bayağı.

O program bana pek uymuyor itiş gününden dolayı. Omzu bacak ile yapmayı tercih ediyorum. Hem sakatlık riskini azaltıyorum hem de daha fazla yüklenebiliyorum. Bence bir süre sonra sende farklı antreamn programları dene. Çünkü bir bodybuilder aynı zamanda bilim adamıdır . Deneye deneye kendinde en iyi ne işe yaradığını bulmalı.

O program bana pek uymuyor itiş gününden dolayı. Omzu bacak ile yapmayı tercih ediyorum. Hem sakatlık riskini azaltıyorum hem de daha fazla yüklenebiliyorum. Bence bir süre sonra sende farklı antreamn programları dene. Çünkü bir bodybuilder aynı zamanda bilim ada mıdır? Deneye deneye kendinde en iyi ne işe yaradığını bulmalı.

Piyasada çok fazla program dolaşıyor hangisi faydalıdır hangisi değildir bilemediğimden devam ediyorum bu programdan şu an.

70 KG Bench az, bulku full clean tutup en azından bulk bitmeden diğer bölgelerinize göre geride kalmış bölgelerinizi geliştirin.
Ve filtresiz bir form fotoğrafı atın lütfen.

Yağ oranınız kaç?
Temel hareketlerde ağırlıklarınız nasıl?
Filtresiz bir form atarsanız yorumlayabiliriz.

Yağ oranım 16-17 falandır karın kaslarım damarlarım vs. belirdin değil tabii. Şu an elimde normal ışıkta vs. bir fotoğraf yok. Elimde sadece bunlar var şu an.

IMG_0696.jpg

bbbbb.jpg

IMG_0106.jpg

IMG_0422.jpg

Bulka devam et. Kardiyolarını aksatma ve beslenmeni bozma. Forearm, rear deltoid ve biceps'in fotoğraflar yanıltmadıysa vücuduna göre küçük, bu bölgelerine öncelik ver idmanlarında.
Yağ oranın kabul edilebilir seviyede, temiz kütle koymaya devam et ardından güzel bir definasyonla parçalanırsın.

Bulka devam et. Kardiyorlarını aksatma ve beslenmeni bozma. Forearm, rear deltoid ve Biceps'in fotoğraflar yanıltmadıysa vücuduna göre küçük, bu bölgelerine öncelik ver idmanlarında.
Yağ oranın kabul edilebilir seviyede, temiz kütle koymaya devam et ardından güzel bir definasyonla parçalanırsın.

Evet bicepsim ciddi anlamda küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı