Değiş tokuş kampanyası ile iPhone almak mantıklı mı?

Aeroxs

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 11 almayı düşünüyorum iPhone 6S 32 GB aşırı temiz bir cihaz bir de sıvı teması olmuş fakat iyi şekilde onarılmış arka camı kırık bir iPhone 8 cihazım var bunları satmak mı değiş tokuş kampanyası ile iPhone 11 almak mı? Hangisi mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satmak daha mantıklı, değiş tokuşta cihazı düşük fiyattan alıyorlar. Aceleniz varsa değiş tokuş daha iyi.

iPhone 11 almayı düşünüyorum iPhone 6S 32 GB aşırı temiz bir cihaz bir de sıvı teması olmuş fakat iyi şekilde onarılmış arka camı kırık bir iPhone 8 cihazım var bunları satmak mı değiş tokuş kampanyası ile iPhone 11 almak mı? Hangisi mantıklı olur?
Kendin 2.el olarak satman daha mantıklı olur. Birde her yer her telefonu almıyor değiş tokuş kampanyasında hangi modelleri aldığını kontrol etmen laızm.

6s eski bir telefon. Satışından çok bir para geleceğini düşünmüyorum. 8'i de sattığınız zaman elinize gelecek para ile zaten anca 11 alabilirsiniz. Bu kadar uğraşa girmeden almak daha mantıklı geldi.

Tamamdır vatanla MediaMarkt almıyordu bazı modelleri mağazadan alacaksınız sandım.

Kendin satman her türlü daha mantıklı gidip telefoncuya satarken bile saçma fiyat veriyorlar.

Telefon benim adıma almadık ama bir sıkıntı olur mu fatura kutu yok 8 de.

6s el yazısı bir kağıtla imzalı kağıt var elimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı