Deistim ve aileme açıklayamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden ateist olmayı seçtin? Ailene bu durumu anlatamıyor olmanın sebebi, neden ateist olduğunu seninde bilmiyor olman olabilir mi?

Çoğu sorun bence bu videoda ki bazı insanların dediği gibi (Evlatlıktan reddedirim vs. gibi) şeyler yüzünden olabiliyor ve aileni tanırsın az çok ve ailenin senin inancına saygı duyacağınıda tahmin edebilirsin(kesin olarak edersiniz demiyorum), tahmin ederkende o anları kavgalı hayal edip korkarsın, babasının arabasını gizlice kaçırıp, sonra babasından dayak yiyen çocuğun bir işe bulaşıp, daha sonra babasının ona vuracağı ve kızacağı şeyi aklına geldiği için söylemiyor olması gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence biraz ağızlarını ara duruma göre söylersin
Kral, herkesin dinle ilgili bir görüşü var. Eğer sen 8 milyar insan için tek formül üretebiliyorsan bize de yaz biz de bilelim. Önce neden din hakkında şüpheye düştüğünü bulmalısın, öbür türlü laf kalabalığından başka bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral, herkesin dinle ilgli bir görüşü var. Eğer sen 8 milyar insan için tek formül üretebiliyorsan bize de yaz bizde bilelim. Önce neden din hakkında şüpheye düştüğünü bulmalısın, öbür türlü laf kalabalığından başka bir şey olmaz.
Kral cevabın yoksa söyle çekinme. Niye söylemediğini anlamış değilim hala.

Kral, herkesin dinle ilgli bir görüşü var. Eğer sen 8 milyar insan için tek formül üretebiliyorsan bize de yaz bizde bilelim. Önce neden din hakkında şüpheye düştüğünü bulmalısın, öbür türlü laf kalabalığından başka bir şey olmaz.

Neden bu kadar saldırgansın anlamadım

Kuran gibisin, ayetler çelişiyor.

Yazım hatası yapmışım. "İnsanın"'dan sonra da eki gelecek. Ayrı olanından.
Orada çelişen ne var anlamadım. Kuran bir gecede gökten lap diye inmedi. O ayetler arasında aylar hatta yıllar var. Hangi ayetlerin birbiriyle çeliştiğini düşünüyoursun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı