DEJİ batarya nasıldır?

Yago

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Deji Apple iPhone 6S Mucize Batarya (2200mAh) Fiyatı

Bu bataryadan almayı düşünüyorum da. Fiyatı bir tık artmış. @Recep Baltaş 'ın kendi iPhone 6 cihazına taktığı videoyu izlemiştim.

Kendileri de öneriyordu. Ona istinaden almayı düşündüm. Çünkü çıkma veya orijinal batarya bulmak zor ve uğraştırıcı.

Ürün yorumları iyi gibi duruyor ama yine de size de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DEJI markaları genelde beğenmekteler. Orijinal batarya belirttiğin gibi Apple Mağazası dışında bulmak zor. Genellikle Apple etiketi basılmış Çin malı üretimler olmakta. Takabileceğinize inanıyorsanız alın, videodaki gibi kolay gelmeyebilir daha önce hiç denememiş birisi için.
DEJI markaları genelde beğenmekteler. Orijinal batarya belirttiğin gibi Apple Mağazası dışında bulmak zor. Genellikle Apple etiketi basılmış Çin malı üretimler olmakta. Takabileceğinize inanıyorsanız alın, videodaki gibi kolay gelmeyebilir daha önce hiç denememiş birisi için.

Çözüm

Yok tecrübem mevcut bu konularda. Şimdi siparişini verdim. Evet yorumlar baya olumlu ama yine buraya da danışmak istedim. Dediklerinize de katılıyorum. Teşekkür ederim cevabınız için.
DEJI'nin kendi sitesinden daha ucuza alabilirsiniz.
iphone 6S Batarya Mucize Batarya Deji (2200mAh)
Evet onu gördüm de siparişi verdim artık geç farkettim sıkıntı yok :D
Bu zamana kadar 5s ve 6s cihazlarında kullandım. Ben performans olarak orijinal bataryadan bir eksiğini hissetmedim şahsen. Gayet kaliteli bataryalardı. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim cevabınız için umarım bende memnun kalırım. Batarya sağlığım %74 e düştü fakat telefonum kapanmaya ve yavaşlamaya başlamıştı ondan değiştirme kararı aldım.

Deji bataryalar ortalamanın üstünde bir kalite sahip, baseus bataryalar ise ondan daha iyidir. Piyasa da dediğiniz gibi orijinal batarya bulmak zor, orijinal kalitede veya orijinale yakın bataryalar ise 20 dolar civarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bataryam bugün geldi ve takım işlemini gerçekleştirdim. Fakat şarjı yine 2-3 dakika içinde %2 civarında gitmeye başladı. Kutuda full şarj edin diyordu ek olarakta 3-4 şarj deşarj işleminden sonra maksimum performansına ulaşır diyordu.

Bakalım şuan şarja koydum.
Arkadaşlar bende almak istiyorum fakat kendim takmak yerine telefoncuya taktırsam kaç tl ücret alır benden fikriniz var mı?
Fiyatı bilmiyorum ama takmak çok zor değil. Ben takarken bantı tekrardan kullanmak istediğimden başta sökmedim bu yüzden çok sıkıntı yaşadım ve zar zor patlatmadan çıkarabildim :D

Ama bantları sökersen 5 dakikalık bir işlem bile değil çıkarmak. Ama bu fiyat konusu değişkenlik gösterir bazısı belki kolay işlem diye 5-10 tl alır bazısı para bile almaz bazısı 50-100 TL ister.

Iphone 6s için aldık 6-7 ay sonra berbat bi duruma geldi. Değiştirmeden önceki halinden kat ve kat daha kötü. Biranda %1'e düşmeler şarja takınca biranda %20 olmalar. Akşam yatarken %100 sabah %1, %1 ama %20'ymiş gibi uzun süre daha kullanılması vs. çok sinir bozucu. Bataryayı ilk aldığımda hiç sıkıntı yoktu ama çok çabuk bozuldu.

Iphone 6s için aldık 6-7 ay sonra berbat bi duruma geldi. Değiştirmeden önceki halinden kat ve kat daha kötü. Biranda %1'e düşmeler şarja takınca biranda %20 olmalar. Akşam yatarken %100 sabah %1, %1 ama %20'ymiş gibi uzun süre daha kullanılması vs. çok sinir bozucu. Bataryayı ilk aldığımda hiç sıkıntı yoktu ama çok çabuk bozuldu.
Garantiye yollayın o zaman ürünü, 1 yıl garantisi olması lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı