Deji bataryalar alınır mı?

Sayısını unuttum çevreme alıp taktım taktırdım.
Kendimde birçok iPhone modelinde kullandım.
Şu anda da 11 PM de kullanıyorum.
Fiyat performans ürünü bir kere ücret ödüyorsun garanti süresi içerisinde 2. Yeni bataryayı istiyorsun.
Yani orijinal tek batarya ömür süresi kadar kullanım elde ediyorsun 2 batarya ile. Yani Deji batarya iyi ama bi tık ömrünü erken tamamlıyor. Bence bu durum çok göze batacak bir şey değil fiyatına göre.
Orijinal 1x batarya 2 bin kullanım ömrü 2 yıl
Deji batarya 1x 500 tl kullanım ömrü ortalama 8-10 ay 2x batarya ile ortalama 20 ay kullanım ömrü.
Buna göre tercih edin. Fiyat performans ürünü olduğu için tercih ediliyor en çok.
SonuÇ olarak memnunum. Tavsiye ederim eğer garantisi yoksa şans verin beğenmezseniz iade edersiniz 14 gün içinde. Bu arada se 200 nin garantisi varsa bitmesini bekleyin derim garanti vs takıntısı olanlara tavsiyem budur.

Son düzenleme:
Sayısını unuttum çevreme alıp taktım taktırdım.
Kendimde birçok iPhone modelinde kullandım.
Şu anda da 11 PM de kullanıyorum.
Fiyat performans ürünü bir kere ücret ödüyorsun garanti süresi içerisinde 2. Yeni bataryayı istiyorsun.
Yani orijinal tek batarya ömür süresi kadar kullanım elde ediyorsun 2 batarya ile. Yani Deji batarya iyi ama bi tık ömrünü erken tamamlıyor. Bence bu durum çok göze batacak bir şey değil fiyatına göre.
Orijinal 1x batarya 2 bin kullanım ömrü 2 yıl
Deji batarya 1x 500 tl kullanım ömrü ortalama 8-10 ay 2x batarya ile ortalama 20 ay kullanım ömrü.
Buna göre tercih edin. Fiyat performans ürünü olduğu için tercih ediliyor en çok.
SonuÇ olarak memnunum. Tavsiye ederim eğer garantisi yoksa şans verin beğenmezseniz iade edersiniz 14 gün içinde. Bu arada se 200 nin garantisi varsa bitmesini bekleyin derim garanti vs takıntısı olanlara tavsiyem budur.
kendi XS Max icin almak istiyorum. Fakat voltaj hatları yüzde 10 pil düzeylerinde kasma kapanma donma gibi iddalarda bulunuyorlar. Siz yasadınız mi

kendi XS Max icin almak istiyorum. Fakat voltaj hatları yüzde 10 pil düzeylerinde kasma kapanma donma gibi iddalarda bulunuyorlar. Siz yasadınız mi
Daha öncede duymuştum ama böyle sorunla karşılaşmadım bir önceki iPhone da şimdi kullandığım 11 PM de de deji var şimdilik böyle sorun yok.
Hatta bataryayı ilk taktığım zamanlar özellikle bunu denediğimi çok iyi hatırlıyorum yüzde 1 de bile bir süre kullandım ve tam kapanacağı zaman son 10 saniye kala falan artık geçişlerde kasmaya başlamıştı ve kapanmıştı. Bu durum normal orijinal bataryada bu şekilde.
Hatta bugün yarın komple kapanana kadar tekrar deneceğim bu durumu sonucu paylaşırım şimdi bende merak ediyorum . :)

Bu arada aşağıdaki Konuya son mesajın en altına yeni bilgi görsel paylaştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı