Dell 2724D stokları beklenmeli mi?

Bütçe
12000
Hayırlı olsun. Bütün testleri yaptınız umarım hocam.
Ölü piksel yok, ışık sızması gram rahatsız etmiyor. Forza'da oyunu biraz oynadım ghosting yaşamadım, eğer varsa bile hiç rahatsız etmedi. 2K ve IPS panel gözlerimi şenlendirdi. Birde Forza Horizon 5'te HDR denedim, çoğu kişi bu modelin HDR'ını beğenmemiş ama benim daha hoşuma gitti. Tarayıcıda gezinirken HDR açınca renkler biraz sapıtabiliyor fakat Forza özelinde daha güzelleşti oyun. Diğer oyunları oynama fırsatım olmadı daha.

Ölü piksel yok, ışık sızması gram rahatsız etmiyor. Forza'da oyunu biraz oynadım ghosting yaşamadım, eğer varsa bile hiç rahatsız etmedi. 2K ve IPS panel gözlerimi şenlendirdi. Bir de Forza Horizon 5'te HDR denedim, çoğu kişi bu modelin HDR'ını beğenmemiş ama benim daha hoşuma gitti. Tarayıcıda gezinirken HDR açınca renkler biraz sapıtabiliyor fakat Forza özelinde daha güzelleşti oyun. Diğer oyunları oynama fırsatım olmadı daha.

Tekrardan hayırlı olsun sağlıkla kullanın hocam. Benim de elime yarın geçer büyük ihtimalle. Testlerini yaptıktan sonra incelemesini yazarım buraya.

Beklemedeyim hocam, iyi akşamlar.

Monitörü bugün teslim aldım testlerini yaptım, oyunumu oynadım şimdi de monitöre bakarak yazıyorum. Canavar gibi monitör almışız hocam. Ölü piksel, ışık sızması, ghosting kesinlikle yok. 1080p 24 inch dandik bir monitörden geçtiğim için ben daha önce monitör kullanmamışım dedirtti. HDR'ı ve siyahlar konusundaki performansını pek beğenmedim ama bu fiyata göre kesinlikle şahane.

Ölü piksel yok, ışık sızması gram rahatsız etmiyor. Forza'da oyunu biraz oynadım ghosting yaşamadım, eğer varsa bile hiç rahatsız etmedi. 2K ve IPS panel gözlerimi şenlendirdi. Birde Forza Horizon 5'te HDR denedim, çoğu kişi bu modelin HDR'ını beğenmemiş ama benim daha hoşuma gitti. Tarayıcıda gezinirken HDR açınca renkler biraz sapıtabiliyor fakat Forza özelinde daha güzelleşti oyun. Diğer oyunları oynama fırsatım olmadı daha.
Monitörü bugün teslim aldım testlerini yaptım, oyunumu oynadım şimdi de monitöre bakarak yazıyorum. Canavar gibi monitör almışız hocam. Ölü piksel, ışık sızması, ghosting kesinlikle yok. 1080p 24 inch dandik bir monitörden geçtiğim için ben daha önce monitör kullanmamışım dedirtti. HDR'ı ve siyahlar konusundaki performansını pek beğenmedim ama bu fiyata göre kesinlikle şahane.
Diğer monitörümü IPS glow çok rahatsız ettiği için iade etmiştim. Karanlık ortamda parlaklığı fulleyip siyah ekranda çekip atabilir misiniz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı