Dell 2724D stokları beklenmeli mi?

Bütçe
12000

viparv2

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
G2724d
Arkadaşlar selam, Dell G2724D alacaktım fakat 2-3 haftadır neredeyse hiçbir sitede stokta yok. Sizce başka modele mi yöneleyim yoksa stoklara gelmesini mi beklemeliyim? Ne önerirsiniz?

Arkadaşlar selam, Dell G2724D alacaktım fakat 2-3 haftadır neredeyse hiçbir sitede stokta yok. Sizce başka modele mi yöneleyim yoksa stoklara gelmesini mi beklemeliyim? Ne önerirsiniz?
Bu mu? Bende var güzel.

Bu mu? Bende var güzel.

Evet ta kendisi, fakat Gaming gen ve Vatan Bilgisayar'da 11000TL civarındayken stokları bitti. Sap gibi kaldım ortada. 1 ay sonra fiyatların ne olacağı belirsiz olduğu için ne yapayım diye sizlere sorayım dedim.

Evet ta kendisi, fakat Gaming gen ve Vatan Bilgisayar'da 11000TL civarındayken stokları bitti. Sap gibi kaldım ortada. 1 ay sonra fiyatların ne olacağı belirsiz olduğu için ne yapayım diye sizlere sorayım dedim.
Yani monitör güzel ben 10K'ya aldım ama şuan fiyatı anormal hakketmeyebilir monitör aldıktan sonra piyasa takibini bıraktım.

Ben de beklemedeyim hocam. Bir hafta daha bekleyip gelmezse başka model alacağım.
Ben haftaya çarşamba gününe kadar bekleyeceğim. Eğer gelmezse direkt AW2724DM alacağım gibi düşünüyorum. Amazon'un Amerika sitesinde bile stok yok gözüküyor. Haftaya stoklara geleceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı