Dell 7559 Çözünürlük Sorunu

RioDarK

Hectopat
Daha fazla  
Ben yaklaşık olarak 4-5 aydır bu canavarı kullanıyorum. Hiçbir şey diyemem makineye. Muazzam!

Ama asıl konum acayip komik ve kafayı yemek üzereyim. LG Smart bir televizyonumuz var. Yaklaşık olarak kasım ayında The Witcher serisini almıştım. 2'yi sorunsuz oynadım. 3'e geçtiğim de ise PC'yi TV'ye HDMI ile bağladım ve ondan sonraki açmamda oyunda "Çözünürlük" ayarı diye bişey yoktu. Hala yok, sanırım 1080p olarak oynuyorum. Sonrasında Dying Light oyununda "MENU" de bile çözünürlük değiştiremiyorum. 2 gün öncede H1Z1'de bir bakayım dedim ve onunda çözünürlük ayarını değiştiremiyorum. Artı olarak söyleyeyim, diğer oyunlarda çözünürlük gözüküyor ama kilitli olarak, yani değiştiremiyorum. Ama Witcher 3'te çözünürlük diye bir şey yok :D

Witcher 3'ten bir ekran görüntüsü aldım.

g2bAO2.jpg

Oyunlarımın hepsi orijinaldir.

Tamamen kafayı yemek üzereyim. Format atmayı düşünüyorum ama yaklaşık olarak 200 GB'lik oyunlar var. Onları Steam'den Yedekleme yapacaktım ama HDD yok. :)

Lütfen bir çözümü olduğunu söyleyin. (Daha da bundan sonra TV'ye takarsam 2 olsun)

İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı