Çözüldü Dell 7559 Oyunlarda Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gökhanbd

Hectopat
Daha fazla  
Dün Dell 7559 bilgisayarı aldım, alır almazda tüm driverlarını yükleyip The Wicher 3 yükleyip oynamaya başladım. Ancak bu gün oynamaya kalkınca oyun daha açar açmaz kasmaya başladı ki dün oynadığım ayarlardan daha aşağı çekmeme rağmen yine de kastı.

Ekran dağdaştırıcı ayarlarına girdiğimde:

Ekran Alıntısı.PNG

bu çıkıyor. Masa üstü bilgisayarımda ise normal ekran kartım gözküyor o sebepten bu işte birr terslik var sanırım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
Yani bu görüntü bağdaştırıcımı nasıl NVIDIA GTX 960 yapabilirim...
Not: ekran kartımın sürücüsünü silip yeniden yükledim ancak yinede sonuç alamadım....

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap için teşekürler, benim sorunum oyunları (şimdilik oynadığım tek oyun The Wicher 3) kasması, Bilgisayarın sisteine bakıldığında yeterli bir sistem ancak orta seviyede bile hatta nvidia'nın optimizasyonunda bile kasması. Oysaki masa üstünde daha yetersiz sistemle kasmadan oynayabiliyorum.
acaba bilgisayarda mı bir sorun var demeden edemiyorum.

Sanırım kasmanın sebebi pillerin enerjisinden kaynaklanıyor zira piller tam doluyken kasma olmuyor ancak belirli bir seviyeden sonra oyunda takılmalar oluyor. Fişini taktığımda takılmalar giderilmiş oluyor.

Laptopların hepsi böyle. Oyun oynayacaksanız prize takılı oynayacaksınız ya da pilde tam performansa alacaksınız ki böyle de pil dayanmaz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Beğen
İfadeler: MF
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı