Dell 7567 batarya şişmesi

Mert Frnc

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1625739253686.png

Merhaba arkadaşlar, dün akşam laptopumu silerken arka kapağın hafif aralandığını fark ettim. İçini açtığımda ise batarya fotoğraftaki gibi hafif şişmişti. Pil durumu mükemmel gözüküyor ama görünürde bu şekilde, laptopu çok elime alıp yer değiştiren biri de değilim kim bilir ne zamandır bu şekilde kullandım laptopu. Soruma gelirsek bu kadar şişkinlik sorun yaratır mı pili değiştirmeme gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım da Vostro 5468. servis 1100 lira ücret istedi. 2 senedir bataryası ölü halde kullanıyorum. İmkanınız olduğunda en kısa süre içinde batarya temin edin.
Size tavsiyem o olacaktır.
Batarya şişti değiştirilmediğinde bir şey olmayacak diye bir kural yok maalesef.

En kısa sürede kendim değiştirmeyi düşünüyorum. Bu birkaç ay daha idare etse yeter benim için daha önce gördüğüm bataryası şiş laptoplara oranla o kadar çok şişliği de yok ama batarya bu ne olur ne olmaz tabii.

En kısa sürede kendim değiştirmeyi düşünüyorum. Bu birkaç ay daha idare etse yeter benim için daha önce gördüğüm bataryası şiş laptoplara oranla o kadar çok şişliği de yok ama batarya bu ne olur ne olmaz tabii.
Siz pili değiştirdiniz mi? Benim de dell 7567 pilim sizinle aynı durumda ve fiyatlar inanılmaz yüksek (ayrıca çalışma garantisi yok).

Siz pili değiştirdiniz mi? Benim de Dell 7567 pilim sizinle aynı durumda ve fiyatlar inanılmaz yüksek (ayrıca çalışma garantisi yok).

Merhaba ben bataryayı değiştirdim o zamanlar 900 TL'ye almıştım. 2 adet bilgisayarım olduğundan Dell olanını çok kullanmıyorum bataryayı çok test etme imkanım olmadı.

Geri
Yukarı