Çözüldü Dell 7577 anlık FPS Düşüşleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spidy

Centipat
Dell 7577 serisi laptop sahibiyim (i7 7700HQ 8 GB RAM 1 TB + 128 GB RAM GTX 1050 Ti olan model). Laptopta oyun içinde ısı problemi yok fakat aşırı derece anlık FPS düşmesilar yaşıyorum. Anlık GPU kullanımı %0'a düşüyor sebepsiz yere.Derecesi de gayet normal olmasına rağmen böyle bir düşüş yaşıyorum. CPU ve GPU'yu undervolt ettim her şeyi denedim. Fakat hiçbiri problemimi çözemedi. Warzone oynarken anlık FPS düşüyor ve çıldıracak hale geliyorum. Bannerlord aldım anlık droplardan resmen oyunu oynayamıyorum. Bu laptopu kullanan yardımcı olabilecek arkadaşlardan mesajlarını bekliyorum.

Hocam 2 sene sonra yazıyorum bende ram almayı planlıyorum acaba 2400 yerine 3200 tercih etsem problem teşkil eder mi max 2400 olduğunu biliyorum fakat bir kaç sene sonra masaüstü bilgisayar için kullanabilirim ramleri diye düşünüyorum o sebepten sormak istedim ne aldınız acaba?
Laptop ramini masaüstü için kullanamazsın imkansız internette bunun için bazı kitler
var ama çalışmıyor kandırmaca hepsi donanım arşivi videosunu çekmişti zaten

Geri
Yukarı