Dell Alienware AW3423DW Türkiye'ye gelecek mi?

Selam,

Tartışmadan tamamen bağımsız. Ben de çok uzun yıllardır PG278QR kullanıyorum. G-Sync modülünün ve içinde fanın olduğunu inanır mısınız daha yeni fark ettim. Ne ısınma sorunu yaşadım bu zamana akadar ne de fan sesi duydum. :) PG279Q modelinde olmaması ilginç PG278Q'nun üst modeli olarak çıkmıştı.

Eki Görüntüle 1719802

Eki Görüntüle 1719797

Sizdeki 3D modeli hocam. Gözlüklü filan kullanılan modeldi galiba. O modelde fan olabilir ama o model pek tutulmamıştı. 279Q da fan var mı yok mu bilmiyorum ama G-SYNC modülü var. Hem de Ultimate modül var.

Sizdeki 3D modeli hocam. Gözlüklü filan kullanılan modeldi galiba. O modelde fan olabilir ama o model pek tutulmamıştı. 279Q da fan var mı yok mu bilmiyorum ama G-SYNC modülü var. Hem de Ultimate modül var.
Yok hocam 3D olan model değil. Ben bunu Amerika'dan almıştım. O zaman TR'deki fiyatlar 4.5k felandı. PG279 serisi yeni çıkmıştı.

arkdaşlar aw3423dw modeli ile ilgisi bilgisi olan arkadaşlar aşağıdaki videodaki problemle ilgili fikir belirtebilir mi?

sistemim de yetersiz değil. 4070 ti ve 7600x li sistem kullanıyorum.

Farklı bir tarayıcı ile denedinizmi? Chrome / firefox gibi ?
(Tüm eklentileri devre dışı bırakarak)

Arkadaşlar AW3423DW modeli ile ilgisi bilgisi olan arkadaşlar aşağıdaki videodaki problemle ilgili fikir belirtebilir mi?

Sistemim de yetersiz değil. 4070 Ti ve 7600Xli sistem kullanıyorum.

Vallahi linke tıklayamadım korkudan. Evi arabayı üstüne yapmayalım durduk yere diye. Keşke bir YouTube'a filan koysaydnız.

Yeni konular

Geri
Yukarı