Dell Alienware stok gelecek mi?

Bende aynı monitörü (BenQ) takip ediyorum bir süredir ama bildiğim kadarıyla Nano IPS panel kullanıyor bundan dolayı uzağım biraz. Bunun yerin Fast IPS panel olan Asus ROG STRIX XG27AQV'i takibe aldım. Alternatif bir öneriniz var mı acaba 144Hz -2K olarak.

Tavsiye ederim. Sağlam monitördür.
FPS oyunculuğu alanına çok daha yatkın iyi bir monitördür.
Detaylı incelemesini belki görmüşsünüzdür.
Göze çarpan bir kusuru yok. Asus'un çöp monitörlerine göre epey başarılı.

Anladığım kadarıyla 2K ve 240Hz monitör arayışındasın. Çok absürt bir arayış.
Aynı bütçeye 4K/144Hz çok çok daha iyi monitör alabiliyorken neden Hz olayına bu kadar para döküyorsun?
Tabii istek istektir.
AOC Agon AG275QZN/EU Monitör şu monitöre biraz bakın.

240 Hz olması benim için önemli değil 144Hz üstü ancak olması yeterli. Bir de satıcısının düzgün olmasına özen gösteriyorum. Önerdiğiniz ürün VA panel. Birde 4070ti kullanıyorum. uzun bir sürede bu kartla devam etmeyi planlıyorum. o yüzden 4k monitöre geçiş yapmıyorum.

Bende aynı monitörü (BenQ) takip ediyorum bir süredir ama bildiğim kadarıyla Nano IPS panel kullanıyor bundan dolayı uzağım biraz. Bunun yerin Fast IPS panel olan Asus ROG STRIX XG27AQV'i takibe aldım. Alternatif bir öneriniz var mı acaba 144hz -2k olarak.
Bahsettiğiniz ASUS monitörü bende gördüm ancak kavisli olması ve satıcısının gaming gen olmasından dolayı uzak durdum. Hatta 11.000 tl idi. yakın zamanda fiyatı artmış. gaming gen in bende ki izlenimi çok kötü belki 5 defa telefon açmışımdır hepsi 30dk üzeri sürdü ve kimse telefonu açmadı..

Tavsiye ederim. Sağlam monitördür.
FPS oyunculuğu alanına çok daha yatkın iyi bir monitördür.
Detaylı incelemesini belki görmüşsünüzdür.
Göze çarpan bir kusuru yok. Asus'un çöp monitörlerine göre epey başarılı.
rtings den paylaştığınız model güzel ancak satışta olan model bunun kavislisi.

Son düzenleme:
240 Hz olması benim için önemli değil 144Hz üstü ancak olması yeterli. Bir de satıcısının düzgün olmasına özen gösteriyorum. Önerdiğiniz ürün VA panel. Bir de 4070 Ti kullanıyorum. Uzun bir sürede bu kartla devam etmeyi planlıyorum. O yüzden 4K monitöre geçiş yapmıyorum.

İhtimal varsa Sinerji'nin mağazasına gidip önerdiğim Agon'a yönelebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
detylı incelemesini yapmış arkadaş. Bu bildiğin VA panellerden değil. Farkındaysan flat bir monitör ve VA panelin özellikleri ile donatılıp IPS havası kazandırılmış. Ghosting yok.

Amazon'da seçenekler kısıtlı çünkü. Amazon.com.tr bu MSI vardı. Epeydir görmüyorum. Beğendiğim monitördü.

Geri
Yukarı