Dell Alienware stok gelecek mi?

xTheoden

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.
Dell Alienware 27" 2K modelleri için bekliyorum. Şu an 2K 27" kaliteli monitörler için seçenek çok az benim gibi birçok kullanıcıda bekliyor. Türkiye'ye stok gelecek mi bilgisi olan veya Dell tarafından bilgi alabilen var mı?

Örnek ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alienware'lar sıkıntılı hocam.
Dell Amerika'nın ürettiği bir marka. Ürünler oradan geliyor. Haliyle seçimler var ve Amerika ile aramız muhteşem sayılmaz. Hem seçim hem kur hem ülke durumu tedarik zincirini etkiliyor.

Bu ay geleceğini sanmıyorum. Gelirse Sürpriz olur.

Alienware'lar sıkıntılı hocam.
Dell Amerika'nın ürettiği bir marka. Ürünler oradan geliyor. Haliyle seçimler var ve Amerika ile aramız muhteşem sayılmaz. Hem seçim hem kur hem ülke durumu tedarik zincirini etkiliyor.

Bu ay geleceğini sanmıyorum. Gelirse Sürpriz olur.

Teşekkür ederim. Size bir soru sormak istiyorum. Bu ürün hakkında düşünceleriniz nelerdir? Amazon olması benim için önemli iade konusunda sorun yaşamak istemiyorum.

2k 27" 144hz+ ASUS TUF hariç monitör arıyorum.

Teşekkür ederim. Size bir soru sormak istiyorum. Bu ürün hakkında düşünceleriniz nelerdir? Amazon olması benim için önemli iade konusunda sorun yaşamak istemiyorum.

2K 27" 144Hz+ ASUS TUF hariç monitör arıyorum.

Beğenenler var ama önermiyorum. Çok pahalı. Bu monitörün hakkı bu değil. Yapı malzemesi ve paneli kaliteli. Fakat bu bütçede pek cazip özellikler sunmuyor.

Beğenenler var ama önermiyorum. Çok pahalı. Bu monitörün hakkı bu değil. Yapı malzemesi ve paneli kaliteli. Fakat bu bütçede pek cazip özellikler sunmuyor.
Fazla alternatifimde yok malesef dahili hoparlör olması işime yarıyor ve bunu almazsam asus tuf almak zorunda kalacağım gibi görünüyor.

başka bir seçenek; ancak arada 7.000 tl fark var

Fazla alternatifimde yok maalesef dahili hoparlör olması işime yarıyor ve bunu almazsam ASUS TUF almak zorunda kalacağım gibi görünüyor.

Başka bir seçenek; ancak arada 7.000 TL fark var

Dell'in en son fiyatı 14K bandındaydı. Yeni geldiğinde kaç para olur bilemiyorum. Arada 7K yok 3K-4K fark var. Değer mi bence değmez.
Bunlara bakıp TUF'a düşersen vay haline. Tasfir etmem açıkçası.

Dell'in en son fiyatı 14K bandındaydı. Yeni geldiğinde kaç para olur bilemiyorum. Arada 7K yok 3K-4K fark var. Değer mi bence değmez.
Bunlara bakıp TUF'a düşersen vay haline. Tasfir etmem açıkçası.
Dell beklemekten vazgeçtim hocam 2 aydır bekliyorum. Monitör için 15k bütçe ayırmıştım. 13k ya MSI OPTIX MAG27 aldım kronik sorunları yüzünden iade etmek zorunda kaldım. DELL Alienware bekliyorum dediğim gibi stok gelmiyor. BENQ modeli 10k, Viewsonic ELITE var 17k yukarıda linki atmıştım.
BENQ ile Viewsonic elite arasında 7k fiyat farkı var. 7k farkı hak eder derseniz viewsonic alıp geçeceğim.

BenQ 10.000 TL Amazon.com.tr

Viewsonic 17.000 TL Viewsonic XG271QG 27” 2K Nano IPS 1ms 240Hz Ergonomik Elite Gaming Monitor, Gerçek G-Sync 2HDMI DP, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

İkiside kritik stok bunlarda biterse 15k ya monitör felan hayal olacak gibi düşünüyorum.

ASUS TUF asla almak istemiyorum. Yandım Ali modundayım şu an :)

karşılaştırma linki: BenQ EX2710Q - ViewSonic Elite XG271QG Karşılaştırması - Epey

Dell beklemekten vazgeçtim hocam 2 aydır bekliyorum. Monitör için 15k bütçe ayırmıştım. 13K ya MSI Optix MAG27 aldım kronik sorunları yüzünden iade etmek zorunda kaldım. Dell Alienware bekliyorum dediğim gibi stok gelmiyor. BenQ modeli 10k, ViewSonic Elite var 17k yukarıda linki atmıştım.
BenQ ile ViewSonic Elite arasında 7K fiyat farkı var. 7K farkı hak eder derseniz ViewSonic alıp geçeceğim.

BenQ 10.000 TL Amazon.com.tr

ViewSonic 17.000 TL Viewsonic XG271QG 27” 2K Nano IPS 1ms 240Hz Ergonomik Elite Gaming Monitor, Gerçek G-Sync 2HDMI DP, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

İkisi de kritik stok bunlarda biterse 15k ya monitör falan hayal olacak gibi düşünüyorum.

ASUS TUF asla almak istemiyorum. Yandım Ali modundayım şu an :)

Karşılaştırma linki: BenQ EX2710Q - ViewSonic Elite XG271QG Karşılaştırması - Epey

Anladığım kadarıyla 2K ve 240Hz monitör arayışındasın. Çok absürt bir arayış.
Aynı bütçeye 4K/144Hz çok çok daha iyi monitör alabiliyorken neden Hz olayına bu kadar para döküyorsun?
Tabii istek istektir.
AOC Agon AG275QZN/EU Monitör şu monitöre biraz bakın.

Anladığım kadarıyla 2K ve 240Hz monitör arayışındasın. Çok absürt bir arayış.
Aynı bütçeye 4K/144Hz çok çok daha iyi monitör alabiliyorken neden Hz olayına bu kadar para döküyorsun?
Tabii istek istektir.
AOC Agon AG275QZN/EU Monitör şu monitöre biraz bakın.
Bende aynı monitörü (BenQ) takip ediyorum bir süredir ama bildiğim kadarıyla Nano IPS panel kullanıyor bundan dolayı uzağım biraz. Bunun yerin Fast IPS panel olan Asus ROG STRIX XG27AQV'i takibe aldım. Alternatif bir öneriniz var mı acaba 144hz -2k olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı