Dell Alienware AW3423DWf 2K vs Dell 32 4K G3223Q

Monitörüm geldi. İlk test ve yapılması gerekenler nelerdir? 10 bit nasıl yapacağım, yardımcı olabilir misiniz?

Reddit'te bununla ilgili bir konu vardı. Google "Alienware AW3423DWF setting for 10 bit 150 Hz" yazarsanız çıkacaktır. Orayı okuyun ona göre yapın. Bu dediğim AMD ekran kartları için NVIDIA için ayrı ayarlar var. Araştırırsanız bulabilirsiniz. Şahsen ben hepsini denedikten sonra şunu söyleyebilirim. Kendim AMD kart kullanıyorum ve monitörü 8 bit ve hazır ayarlardan MOBA/RTS kullanıyorum. HDR için NVIDIA kart aldım onunla kullanacağım. Sistemin de Windows 11 olması gerek Windows 10'da HDR de sıkıntılar var. Zamanla kurcalaya kurcalaya öğreneceksiniz. Bu noktada biraz zahmetli.

Renk profili olarak default mu kullanıyorsunuz?

Tekrardan merhabalar, sizdede ekranın sağ sol etrafında yaklaşık 1-2cm lik bir boşluk var mı ? Bazen artıyor bazen azalıyor sağ, sola kayıp duruyor. Yenide ölçeklendirme yaptım ama düzelmedi.

Konı dışı Alienware AW3423DWF nasıl temizliyorsunuz arkadaşlar çok hassas temizlerken bile bir iki tane çizik oluşmuş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı