Dell Alienware AW3423DWf OLED - Güncelleme

jackjoker

Kilopat
Merhaba. Alienware AW3423DWf. Kullanan kişiler varsa bu monitör de yaşanılan tek sıkıntı HDR 1000 seçeneğinin olması gerektiği gibi çalışmadığı idi. Bu konuyla ilgili Dell 3. bir Firmware güncellemesi çıkardı.

Alienware_AW3423DWF_FWUpdate_M3B104_Windows.exe.

fixes & enhancements.

1. ımprovements to preset HDR 1000
Bu güncelleme ile HDR 1000 modu tamamen düzelmiş. Artık monitörün tek negatif eleştirisi de tarihe karışmış oldu. Dünden beridir test ediyorum inanılmaz güzel bir noktaya gelmiş durumda.
Reddit forumları karışmış durumda. Çünkü o kadar iyi bir noktaya gelmiş ki HDR 1000, insanların yoğun bir satın alma talebi söz konusu olacak gibi.
Merak eden olursa, aşağıda ki forumu okuyabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir önceki güncellemeyi yüklemeyi başaramamıştım. Sorunun düzeltilmediğini okuyunca çokta uğraşmadım. Düzeldiğine göre biraz uğraşmam gerekecek sanırım. :D Bilgi için teşekkürler.

Merhaba. Alienware AW3423DWf. Kullanan kişiler varsa bu monitör de yaşanılan tek sıkıntı HDR 1000 seçeneğinin olması gerektiği gibi çalışmadığı idi. Bu konuyla ilgili Dell 3. bir Firmware güncellemesi çıkardı.

Alienware_AW3423DWF_FWUpdate_M3B104_Windows.exe.

fixes & enhancements.

1. ımprovements to preset HDR 1000
Bu güncelleme ile HDR 1000 modu tamamen düzelmiş. Artık monitörün tek negatif eleştirisi de tarihe karışmış oldu. Dünden beridir test ediyorum inanılmaz güzel bir noktaya gelmiş durumda.
Reddit forumları karışmış durumda. Çünkü o kadar iyi bir noktaya gelmiş ki HDR 1000, insanların yoğun bir satın alma talebi söz konusu olacak gibi.
Merak eden olursa, aşağıda ki forumu okuyabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir türlü güncellemeyi başaramadım. Sen nasıl güncelledin yardımcı olur musun ?

Son düzenleme:
Bir önceki güncellemeyi yüklemeyi başaramamıştım. Sorunun düzeltilmediğini okuyunca çok da uğraşmadım. Düzeldiğine göre biraz uğraşmam gerekecek sanırım. :D bilgi için teşekkürler.

Bir türlü güncellemeyi başaramadım. Sen nasıl güncelledin yardımcı olur musun?

Öncelikle aşağıda ki dosyayı indiriyorsun.
Alienware_AW3423DWF_FWUpdate_M3B104_Windows

Dell display Manager uygulaması varsa arkada onu kapatıyorsun.
İndirdiğin dosyaya sağ klik yaparak yönetici olarak çalıştır diyorsun. Sonra da Update kısmına basıp 8dk kadar bekliyorsun. Başka hiçbir işlemi yok. Yapamazsan özelden AnyDesk numaranı ver ben yapayım.

Monitörüm geldi. İlk test ve yapılması gerekenler nelerdir? 10 bit nasıl yapacağım, yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı