Dell G15 5*** serisi alınmamalı ve önerilmemeli!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum şuna bakar mısın?

Eğer almayi düşünüyorsanız pahali hocam Lenovo Idepad 3 82K200JYTX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam bütçe cikarsa gene de 3060 almanizi oneririm 3050 ile çok farki var.
O bütçeye çıkabilir miyim onu da bilmiyorum hocam da işlemci olarak hangisi daha iyidir ?
Yani sormak istediğim asıl Acer nitro mu bu Lenovo mu?
Acer 13621 lira bu 15300 e gelecek.
Tabi Acer 3050 bu 3050ti hocam.
Oyun arada sırada oynarım. Normalde bütçem maksimum 14k

O bütçeye çıkabilir miyim onu da bilmiyorum hocam da işlemci olarak hangisi daha iyidir?
Yani sormak istediğim asıl Acer Nitro mu bu Lenovo mu?
Acer 13621 lira bu 15300'e gelecek.
Tabii Acer 3050 bu 3050 Ti hocam.

Hocam bahsettiğiniz modelle Lenovo arasinda 10W TDP değeri ve Ti faktörü var güç olarak, işlemci tarafinda ise 11300h oyun performansı olarak daha iyidir cok az da olsa fakat 5600h diğer işlerde cok daha önde.

Ama dediğim gibi 3060 olani alirsaniz daha iyi olur.

Hocam bahsettiğiniz modelle Lenovo arasinda 10W TDP değeri ve Ti faktörü var güç olarak, işlemci tarafinda ise 11300h oyun performansı olarak daha iyidir cok az da olsa fakat 5600h diğer işlerde cok daha önde.

Ama dediğim gibi 3060 olani alirsaniz daha iyi olur.
Yani siz 3060 olmazsa lenovoyu mu alırdınız hocam ? Yoksa aradaki 1700 liralık fark cebimde kalsın diye acerı mı alırdınız nasıl olsa bu da işimi görür diye ?

Yani siz 3060 olmazsa Lenovo'yu mu alırdınız hocam? Yoksa aradaki 1700 liralık fark cebimde kalsın diye Acer'ı mı alırdınız nasıl olsa bu da işimi görür diye?

Hocam gerçekten Lenovo'nun fiyatları uçmuş ben arada fark yokken aldim, 1700 az bir fiyat değil ama Ideapad'in 5 6 FPS fark ettireceğini soyliyebilirim. İş gorme olayi ne oynayacaginiza bağlı aslında.

Hocam gerçekten Lenovo'nun fiyatları uçmuş ben arada fark yokken aldim, 1700 az bir fiyat değil ama Ideapad'in 5 6 FPS fark ettireceğini soyliyebilirim. İş gorme olayi ne oynayacaginiza bağlı aslında.
Maksimum God Of War hocam. Genellikle FM, LoL oynardım.
Daha 2015 yılındaki oyunlardan başlarım oyun oynamaya :) asasin Creed vs :)

Maksimum God of War hocam. Genellikle FM, LoL oynardım.
Daha 2015 yılındaki oyunlardan başlarım oyun oynamaya :) asasin Creed vs :)

Hocam Ideapad alin bence klavye aydinlatmasi vs Acer'den daha güzel bir cihaz olarak gözüküyor goze bile performansdada önde. Belki de Ideapad kullanıcısı olduğum içindir ama ekran olarak daha kaliteli olduğunu belirtebilirim %100SRGB'ye sahip.

Hocam Ideapad alin bence klavye aydinlatmasi vs Acer'den daha güzel bir cihaz olarak gözüküyor goze bile performansdada önde. Belki de Ideapad kullanıcısı olduğum içindir ama ekran olarak daha kaliteli olduğunu belirtebilirim %100SRGB'ye sahip.
Limit konusunu ayarlayabilirsem bakalım hocam 3060 da alabilirim. Bir yandan 2800 lira ihtiyaç kredim var birde bu 2800 olursa kasabilir diye endişeliyim. Tek iyi yan enflasyon zammı bakalım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı