Dell G2724D vs MSI G274QPF-QD

Bütçe
10.000
Ben Dell aldım. Birkaç gündür deniyorum memnunum. Testlerini yaptım bir sıkıntı göremedim. Bence Dell pişman etmez. Görüntü kalitesi beni tatmin etti. Malzeme kaliteside güzel hissettiriyor. Monitör taş gibi ben memnunum.

Ben Dell aldım. Birkaç gündür deniyorum memnunum. Testlerini yaptım bir sıkıntı göremedim. Bence Dell pişman etmez. Görüntü kalitesi beni tatmin etti. Malzeme kaliteside güzel hissettiriyor. Monitör taş gibi ben memnunum.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Hangi satıcıdan aldınız?

Yarına yetişirmi bilemem bakalım benimkiside gelsin bakalım :D

Şu forumda zamanında Dell fan boyluğu yapıyorum diye kızıyorlardı. Belli markaların belli modelleri asla üzmez. Hele bir de kapsamlı incelemesi yapılmışsa ver parayı al monitörü.
Güle güle kullanın. 🧿

Dell'e ilgisi yok aslında insanlar bilinen markaların daha iyi ürünler çıkaracağını düşünüp bazı markalara hoş bakmıyorlar bilen anlayan birinden fikir alıp almak da var iştede sanalda herkes uzman bilmesede yorum yapıp kötüde olsa öneriyor.

Şu forumda zamanında Dell fan boyluğu yapıyorum diye kızıyorlardı. Belli markaların belli modelleri asla üzmez. Hele bir de kapsamlı incelemesi yapılmışsa ver parayı al monitörü.
Güle güle kullanın. 🧿
Ben Alienware 2518H sahibiyim ve HDMI çıkışının 1.4 olduğunu PS5 sahibi olunca anladım. DELL alt markası olan Alienware bana PS5'de berbat bir deneyim sundu. Ama tekrardan DELL satın aldım ve şu an gerçekten her şey güzel.

Ben Alienware 2518H sahibiyim ve HDMI çıkışının 1.4 olduğunu PS5 sahibi olunca anladım. Dell alt markası olan Alienware bana PS5'te berbat bir deneyim sundu. Ama tekrardan Dell satın aldım ve şu an gerçekten her şey güzel.

Aslında muazzam bir monitöre sahipsin. 2017 yılında üretilmiş ve çipli G-Sync modülünü direkt içinde bulunduran bir monitör kendisi. O yıllarda yüksek versiyonlu HDMI'ler monitörlerde kolay bulunmuyordu. Alienware alt değil üst markası aslında Dell'in.
ASUS'un ROG familyası, AOC'un Agon familyası gibi. Kötü bir deneyim yaşamış olman o model monitörün geleceğimize uygun olmamasından kaynaklı. Bu monitörü kötü yapmaz hocam.

Güle güle kullanın. 🧿
Hocam selamlar, ben de bu iki ürünün yanında fiyatları daha ucuz olması sebebiyle Gigabyte G27Q, Viewsonic VX2780J ve LG 27 GR75Q-B arasında kaldım. Sizce daha fazla para verip o iki modelden birini mi almalıyım ? Yoksa bu üçünden birini mi almalıyım? Alacaksam öneriniz hangisi olur ? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Hocam selam, ben de bu iki ürünün yanında fiyatları daha ucuz olması sebebiyle Gigabyte G27Q, ViewSonic VX2780J ve LG 27 GR75Q-B arasında kaldım. Sizce daha fazla para verip o iki modelden birini mi almalıyım? Yoksa bu üçünden birini mi almalıyım? Alacaksam öneriniz hangisi olur? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Dell önerdiği için ben de sana yolladım :D

Son düzenleme:
Hocam selam, ben de bu iki ürünün yanında fiyatları daha ucuz olması sebebiyle Gigabyte G27Q, ViewSonic VX2780J ve LG 27 GR75Q-B arasında kaldım. Sizce daha fazla para verip o iki modelden birini mi almalıyım? Yoksa bu üçünden birini mi almalıyım? Alacaksam öneriniz hangisi olur? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Eğer bütçe Dell'e çıkmıyorsa bu üçü arasından Gigabyte'yi öneririm.
LG'yi önermem. Parlaklık gücü çok düşük. 2K-IPS zevkini veremiyor. Sönük kalmış bir model.
ViewSonic'te düşünülebilir ama Gigabyte G27Q kendini kanıtlamış bir monitördür.

Geri
Yukarı