Dell G2724D vs MSI G274QPF-QD

Bütçe
10.000
Dell önerdiği için ben de sana yolladım :D
Eğer bütçe Dell'e çıkmıyorsa bu üçü arasından Gigabyte'yi öneririm.
LG'yi önermem. Parlaklık gücü çok düşük. 2K-IPS zevkini veremiyor. Sönük kalmış bir model.
ViewSonic'te düşünülebilir ama Gigabyte G27Q kendini kanıtlamış bir monitördür.
ikinize de teşekkür ederim

Eğer bütçe Dell'e çıkmıyorsa bu üçü arasından Gigabyte'yi öneririm.
LG'yi önermem. Parlaklık gücü çok düşük. 2K-IPS zevkini veremiyor. Sönük kalmış bir model.
ViewSonic'te düşünülebilir ama Gigabyte G27Q kendini kanıtlamış bir monitördür.

Sanırım beğenmedim ben görüntü güzel ama oyun içinde karakter gene çok ufak duruyor. Ya 1080p alacağım çözünürlüğü ya da çözünürlüğü 1080p olan monitör alacağım. Ayrıca beni hayal kırıklığına uğratan şey OSD menüsü Türkçe mi diye sordum sanırım Gaming.gen.tr. Büyük ihtimal ilk sorduğum sorularda OSD menüsü İngilizce Firmware güncellemesi hepsini yaptım ama gene de Menüsü İngilizce. Arayıp soracağım yarın yapılıyor mu yapılmıyor sene 2023 Türkiye piyasasında hala OSD menüsü İngilizce içinden çıkan kağıtlarda bile Türkçe uyarılar var...

G2724d şuan sepetimde. Çok kararsızızım. Siz aldınız mı ? Aldıysanız hangisini aldınız. Msi tercih bile etmedi çünkü o model ölü piksel ile nam salmaya başladı.

Ben de gaming.gen.tr, laptop.com.tr ve betaplusteknoloji'nin aynı şirket olduğunu öğrendim az önce. Konumlar vs. de aynı.

Bunu şu an öğrendim ve çok şaşırdım. Gaming ve laptop.gen.tr aynıydı biliyordum fakat betaplusteknolojiyi farklı firma sanıyordum.

G2724D şu an sepetimde. Çok kararsızızım. Siz aldınız mı? Aldıysanız hangisini aldınız. MSI tercih bile etmedi çünkü o model ölü piksel ile nam salmaya başladı.

Bunu şu an öğrendim ve çok şaşırdım. Gaming ve laptop.gen.tr aynıydı biliyordum fakat betaplusteknolojiyi farklı firma sanıyordum.

VAllahi sen bilirsin OSD menüsünün %70'ini veya daha fazlasını anlamıyorum Türkiye distrübitörü ama OSD menüsü için hiçbir şey yapılmamış ne kadar zor olabilir ki Türkçe yaptırmak Portekizce İspanyolca var bu ülkelerin nufüsü kaçki Türkiye gibi büyük bir piyasa için Türkçe dil desteği yok. Sen bilirsin kullanabilirim diyorsan al görüntüsü kötü değil ona bir şey diyemem.

Sanırım beğenmedim ben görüntü güzel ama oyun içinde karakter gene çok ufak duruyor. Ya 1080p alacağım çözünürlüğü ya da çözünürlüğü 1080p olan monitör alacağım. Ayrıca beni hayal kırıklığına uğratan şey OSD menüsü Türkçe mi diye sordum sanırım Gaming.gen.tr. Büyük ihtimal ilk sorduğum sorularda OSD menüsü İngilizce Firmware güncellemesi hepsini yaptım ama gene de Menüsü İngilizce. Arayıp soracağım yarın yapılıyor mu yapılmıyor sene 2023 Türkiye piyasasında hala OSD menüsü İngilizce içinden çıkan kağıtlarda bile Türkçe uyarılar var...

Karakter ufak duruyor derken kastınız ne? CS2, Valorant gibi oyunlar oynarken karşı rakibin küçük görünmesi mi? OSD konusunda haklısınız. Ancak Türkçe karşılıkları not alınarak alışılabilir gibi.

VAllahi sen bilirsin OSD menüsünün %70'ini veya daha fazlasını anlamıyorum Türkiye distrübitörü ama OSD menüsü için hiçbir şey yapılmamış ne kadar zor olabilir ki Türkçe yaptırmak Portekizce İspanyolca var bu ülkelerin nufüsü kaçki Türkiye gibi büyük bir piyasa için Türkçe dil desteği yok. Sen bilirsin kullanabilirim diyorsan al görüntüsü kötü değil ona bir şey diyemem.
Bir kaç dil bildiğim için sorun yok hocam. Keşke olsaydı iyi olurdu tabi fakat sağlık olsun. Peki hdr400 var mı ? Ve 10bit mi 8 bit mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı