Çözüldü Dell G315 3500 Monterey kurulumu için EFI dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Denedim aynı şekilde bu ilk resimdeki menüde kalıyor 30saniye civarı daha sonra süre sonunda 2.resime dönüyor.

Aynı hatayı aldığımı söylemek istemiştim.

Tam bilgim yok ama. USB disk 3.0 porta mı takılı?

Not: Çok geç kalmışım 😃

SATA ve M.2 SSD var SATA bölümüne daha sonra Windows M.2'ye şu an Mac kuruluyor ama şu anlık sadece Mac kullanacağım.
Kurulum tamamlandıktan sonra iCloud hesabına giriş yapmadan tamamla. Mümkünse internete bağlanma. Masaüstüne geldikten sonra bağlan. Oradan devam edelim işlemlere.

Tam bilgim yok ama. USB disk 3.0 porta mı takılı?

Not: Çok geç kalmışım 😃

Type-C ile kurduk hocam.😅
Kurulum tamamlandıktan sonra iCloud hesabına giriş yapmadan tamamla. Mümkünse internete bağlanma. Masaüstüne geldikten sonra bağlan. Oradan devam edelim işlemlere.

iCloud hesabımı girmedim ama internete bağladım yazınızı geç gördüm.
😌

Dosya Ekleri

• IMG_20220409_164408.jpg
    IMG_20220409_164408.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 25
Hayır sistemi açıp grafik kartın tanınmış mı ona bakacaksın. Bu Mac hakkında kısmından.

Şu an USB'siz sistemi açmayı ayarladım bu dosyayı EFI klasörüne mi atayım ekran kartı şu an UHD 630 yazıyor bu Mac hakkında kısmında.
Hayır sistemi açıp grafik kartın tanınmış mı ona bakacaksın. Bu Mac hakkında kısmından.

Dosyayı EFI klasörüne attım şu an böyle kaldı.

Dosya Ekleri

• IMG_20220409_173319.jpg
    IMG_20220409_173319.jpg
    297,1 KB · Görüntüleme: 13
EFI diskinin içine atacaksın evet yani şöyle:
ESP(EFI System Partition)/EFI/BOOT ve OC

Bundan sona takip etmen gereken rehberler:

EFI diskinin içine atacaksın evet yani şöyle:
ESP(EFI System Partition)/EFI/BOOT ve OC.

Bundan sona takip etmen gereken rehberler:

Evet attım ama şu an ekran gelmiyor diğerinde sorunsuzdu ama kasma vardı.

Şu an USB'siz sistemi açmayı ayarladım bu dosyayı EFI klasörüne mi atayım ekran kartı şu an UHD 630 yazıyor bu Mac hakkında kısmında.
Burada açıldı sandım sistem. O zaman farklı idler ile denemelisin. Şu rehberi takip et:

Yeni konular

Geri
Yukarı