Dell G3223D ayar tavsiyesi

miracyog

Picopat
Daha fazla  
Merhaba forumdaki birçok kişi gibi bende forum tavsiyesi ile yaklaşık 2 ay önce bu monitörü aldım ve çok memnunum. Şu an stok ayarları kullanmak ve HDR açmak harici bir herhangi bir ayar hiç denemedim. Farklı bir deneyim elde etmek istiyorum. Kullanan arkadaşlardan ricam kullandığınız ayarları paylaşır mısınız? Bir de HDR'ı hangi durumlarda ve hangi modda açıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de G3223Q var. En parlak olan Movie HDR seçeneğini kullanıyorum. Masaüstünde de Game1 presetini kullanıyorum. Renk profili olarak da sRGB kullanıyorum. Windows 10-11 kullanıyorsanız, monitör menüsünden HDR'ı etkinleştirdiğinizde Windows Ayarlar>Sistem>Ekran>HDR kullan'ı ve tıklayıp içine girdiğinizde diğer seçenekleri de seçmeniz gerekiyor.

Ben HDR'ı genelde filmlerde açıyorum. Oyunlarda gerek duymuyorum ama açılabilir. Oyunun tanıması için HDR'ı açtıktan sonra oyuna girmek gerekiyor.

Bende de G3223Q var. En parlak olan Movie HDR seçeneğini kullanıyorum. Masaüstünde de Game1 presetini kullanıyorum. Renk profili olarak da sRGB kullanıyorum. Windows 10-11 kullanıyorsanız, monitör menüsünden HDR'ı etkinleştirdiğinizde Windows Ayarlar>Sistem>Ekran>HDR kullan'ı ve tıklayıp içine girdiğinizde diğer seçenekleri de seçmeniz gerekiyor.

Ben HDR'ı genelde filmlerde açıyorum. Oyunlarda gerek duymuyorum ama açılabilir. Oyunun tanıması için HDR'ı açtıktan sonra oyuna girmek gerekiyor.
Teşekkür ederim HDR’ı verimli kullanamadığımı düşünüyordum.Game1 presetini da deneyeceğim

Geri
Yukarı