Dell G3223D vs S2721DGFA

Sandaye NASA'nın karşısnda hocam elimi klavye koyup oynayacağım siz olsanıx ne alıırdınoz

27 inç alırdım. Bu tabii kullanıcı ile alakalı. Kişisel bir konu boyut konusu. İki gün sonra büyük olan monitör sana ufak gelmeye başlıyor.
İnceleme: Dell G3223D mesela incelemesi var. Yakın zamanda alındı.

Nanoips iyi yönden mi garip kötü yönden mi?

Renkler NanoIPs'te bazı kullanıcılara sarımtırak geliyor.

Siz ne kullanıyorsunuz hocam

Ben konuştuğumuz tüm ürünleri kullandım. Aktif olarak elimde Dell yok kullandığım. ASUS ROG serisi var. Tecrübe ve hisse göre yorumluyorum. 27 inç ideal oluyor. 31 inç havalı duruyor. İlk büyük geliyor sonra alışıyorsun normal geliyor. 31 inç AAA oyunlar, dizi/film, günlük işler için keyifli olur.

Ben konuştuğumuz tüm ürünleri kullandım. Aktif olarak elimde Dell yok kullandığım. ASUS ROG serisi var. Tecrübe ve hisse göre yorumluyorum. 27 inç ideal oluyor. 31 inç havalı duruyor. İlk büyük geliyor sonra alışıyorsun normal geliyor. 31 inç AAA oyunlar, dizi/film, günlük işler için keyifli olur.
hocam bende bu 2 si arasında kaldım cidden hikayeli oyunlar ağırlıkla kalbinizle gerçekten siz olsanız ne alırdınız

Hocam bende bu 2'si arasında kaldım. Cidden hikayeli oyunlar ağırlıkla kalbinizle gerçekten siz olsanız ne alırdınız

Arkama yaslanayım, bacağımı masaya koyup geniş geniş oyun oynayayım diyorsan 31 inç.
Monitörün dibine gireceğim diyorsan 27 inç.

Büyüklük kavramına göz alışıyor + kaliteli bir AAA oyunun grafikleri büyük ekranda daha tatmin edici oluyor. Bu yüzden PS5 için 55 inç ekranda 4K oyun oynuyorlar.

Arkama yaslanayım, bacağımı masaya koyup geniş geniş oyun oynayayım diyorsan 31 inç.

Büyüklük kavramına göz alışıyor + kaliteli bir AAA oyunun grafikleri büyük ekranda daha tatmin edici oluyor. Bu yüzden PS5 için 55 inç ekranda 4K oyun oynuyorlar.
yok hocam sandalye masaya yapışık oynayacağım

b

bir de Glorious Model O Minus Kablolu Gaming Mouse Mat - Beyaz - Gaming.Gen.TR

bu mouse nasıl hocam

Hikayeli oyunları ben masaya yapışık oynamam. Yine de kişisel bir şey tabii. Masanız büyükse 31 inç yine iyi gider. Küçükse 27 inç cuk oturur.
hocam öyle normal ders çalışma masası gaming klavye koyulan yer haraket falan etmiyor sabitim biraz büyük masa eski tip masa klavyesi alta koyuluyor belki üste koyarım yer bol çünkü

Hikayeli oyunları ben masaya yapışık oynamam. Yine de kişisel bir şey tabii. Masanız büyükse 31 inç yine iyi gider. Küçükse 27 inç cuk oturur.
hocam mouse önerir misiniz o fiyat civarında

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı