Dell G515 alınır mı?

Eski ve ısınan model, alınmaz.

Bu daha iyi bir seçim olur.

Ekran kartı 80W ancak SmartShift mevcut, yaptığın işe göre 110W'a kadar çıkabilir. İşlemciden kıstığı için genellikle SS devre dışı bırakılıyor. Tasarımdan kaynaklı biraz sıcak çalışıyor, soğutucu alman ve stok termal macunu değiştirmen gerekebilir. Alınır mı dersen, acilse alınır ancak biraz uğraş gerektiriyor. 5600M gerçekten potansiyeli olan bir ekran kartı, overclocka elverişli. SS'i devre dışı bırakıp uğraşırım dersen sadece 90W'lık bir profille 115W'lık RTX 2060'ı yakalayabilirsin. 3050-3050 Ti'dan stok halde bile iyi, zaten 4GB VRAM ile ölü sayılırlar. 5600M 6GB. Watt olayına pek takılmamanı öneririm, MPT ile soğutabilirsen 140W'a kadar ayar çekebilirsin. Adaptör 240W.

Şu an için RX 6600M modellerin ülkemizde 15000 TL civarlarına satılması gerekirdi. Öyle olsa kesinlikle 6600M önerirdim ancak çıkalı bayağı olmasına rağmen göremedim. 5600M de üzmez. Son karar sizin.

Alınmaz, bayağı problemli bir model kendisi.

RX5600M VRAM avantajı var 2x8 RAM var üstüne GPU gücü bazı oyunlarda 3050 Ti'dan daha iyi.

RX5600M avantajlı bir kart değil. Eskidikçe driverları sorunlu çıkmaya başlıyor. Ayrıca mühendislikte gerçekten berbat.

Alınmaz, bayağı problemli bir model kendisi.

RX5600M avantajlı bir kart değil. Eskidikçe driverları sorunlu çıkmaya başlıyor. Ayrıca mühendislikte gerçekten berbat.

Çok yakın bir arkadaşım birebir aynı laptopu kullanıyor ben aldırtmıştım hiçbir sorunu yok 2060 ile kafa kafaya bir laptop ufak tefek ayar yapılması lazım tabii ki AMD kartların çoğunda böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı