Dell Inspiron 3558 alınır mı?

Hocam eğer oyun için alıyorsanız alınmaz yeni nesil oyunlarda iyi performans vermez. Ama CS:GO veya LOL tarzı hafif oyunlar da çok rahat işinizi görür. Bende bu cihazdan çok alt seviyede başka bir laptop var. Ben onda bile çok rahat takılıyorum sizde rahatlıkla kullanırsınız.

Bu da harici ekran kartının oyun performansları

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm hepsinde öyle m?. Bende bu cihaz U tipi işlemci olduğu için az ısınır diye düşünmüştüm.
Hocam problem olmaz dedim ben de aslında. Isındığını düşünürseniz de vakumlu soğutucu ile işi çözersiniz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamak için kesinlikle alınmaz parana yazık edersin. Biraz klasik olacak ama bence oyun için toplama PC ye yönel laptopta oyun oynamak için servet vermen lazım :) Ha oyun değilde gündelik işler ve seyehat için ise alınabilir.

Ben 10 sınıf öğrencisiyim bu bilgisayarı daha çok ofis, ders, internet, ve ayrıca kendimi yazılım ve programlama konusunda geliştirmek için almak istiyorum. Bir de PES 13-15-17 oynatır mı?
(Özellikle PES 17)

Hocam eğer oyun için alıyorsanız alınmaz yeni nesil oyunlarda iyi performans vermez. Ama CS:GO veya LOL tarzı hafif oyunlar da çok rahat işinizi görür. Bende bu cihazdan çok alt seviyede başka bir laptop var. Ben onda bile çok rahat takılıyorum sizde rahatlıkla kullanırsınız.

Bu da harici ekran kartının oyun performansları

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben 10 sınıf öğrencisiyim bu bilgisayarı daha çok ofis, ders, internet, ve ayrıca kendimi yazılım ve programlama konusunda geliştirmek için almak istiyorum. Bir de PES 13-15-17 oynatır mı?
(Özellikle PES 17)
Birde buna sonradan donanım ilave etmek sizce nasıl olur. (Ram Ekran Kartı vs.)

(Özellikle PES 17)
Birde buna sonradan donanım ilave etmek sizce nasıl olur. (Ram Ekran Kartı vs.)
Pes'lerin çoğunu rahatlıkla oynatır. Ram ilavesi belli bir sınıra kadar yapılabilir ama ekran kartı ilavesi imkansız dizüstü bilgisayarda. Ofis ders kodlama için çok rahat kullanırsınız. İsterseniz de sonradan soğutu alırsınız. (Ki oyun fazla oynanmadıkdan sonra soğutucuya da gerek yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı