Dell Inspiron N5110 OS X 10.9.5 Boot sorunu

Hacintosh deneme yanılma işi zaman ayıran bir şekilde kurup kullanıyor. Umarım sizin sorununuzu Clover çözer. :)

Nasıl yani açılış yöneticisi Chamelon değil mi ? Burg genelde Linux sistemler için. Açılışı Chamelon ile yapıp oradan Mac, Win, Ubuntu diye seçmiyor musunuz ? Grub veya Burg kurulumunu Linux kuracağınız HDD bölümüne yapmadınız mı ?

Hocam bende 3 sistem var ana önyükleyici burg o mac osx i tıkladığım zaman Chamelon a giriyor ordan osx açılmaya başlıyor.

Hocam log kayıtlarını açtım donmadaki hata koduna baktım biraz araştırma yaptım. Bendeki hata alttaki linkte ki hatalarla aynı:

Editing Custom connector info for Intel HD 3000 Graphics (sandy bridge, OSX Lion) - Intel - InsanelyMac Forum

Kasma esnasında bendede log çıktısı şöyle oluyor:

gLq2b2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ana Bootloader olarak Chamelon kullan. Ama ilk Burg Linux yüklü bölüme kur sonra Chamelon'u tekrar yükle Chamelon 3 sistemide görecektir. Bende 3'lü boot yapıyorum. Boot şeklini değiştirmeyi dene.

AppleIntelSNBGraphicsFB üzerinde parlaklık, HDMI gibi değişiklikleri yapıyorum. Oradaki konuda bunun için.

Bide UEFI BIOS'lu olanı mı denesem acaba?

Aynısı :( Mountain lion denedim yenisini denedim gene aynı kasma var.

Hocam zarla zor rom dosyasını bularak orjinal biosu yükledim daha kötü oldu. Anlaşılan kullanamıcam bu sistemi :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı