Dell S2522hg 240Hz nasıl?

Bütçe
3600

Mertb4kiee

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 144Hz 1ms Samsung monitör kullanıyorum. Yükseltmek için aklımda ikinci el BenQ XL2546 vardı fakat ikinci elden biraz çekiniyorum. Dell'in bu modelini gördüm ve 240Hz piyasasının bayağı altında bir fiyat. Fakat sosyalde bile incelemesini bulamadım. Monitör hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Alınır mı ve fiyatı neden bu kadar uygun?

Benq kullanmadım bende MSI optix c271 var gayet başarılı. Dell müşteri hizmetleri ile sorun yaşadım cihazı kontrol etmeden direk kullanıcı hatasıdır diyerek onarım değişim yapmadı. Garantili cihazı çöpe atıp MSI aldım ciddi anlamda pixel farkı yaşadım memnunum

Benq kullanmadım bende MSI optix c271 var gayet başarılı. Dell müşteri hizmetleri ile sorun yaşadım cihazı kontrol etmeden direk kullanıcı hatasıdır diyerek onarım değişim yapmadı. Garantili cihazı çöpe atıp MSI aldım ciddi anlamda pixel farkı yaşadım memnunum

BenQ çok profesyonel markada sıkıntı yok, ikinci el almaktan çekiniyorum ama sıfır 240Hz monitörler de çok pahalı. Siz Dell kullanırken cihazın neyi vardı?

Sıfır aldım ekranın LED'lerinde sorun vardı değişim yaptılar. Yenilenmiş cihaz geldi onda da masa ayağı problemliymiş kendiliğinden ekran düştü fakat değişim yapmadılar. Kısaca benim hatam olmadığı halde param çöp oldu. İkinci el monitör sorun yapmaz test et al kullan ölü pixel yoksa sıfır veya ikinci el fark etmiyor

Konu açılalı çok olmuş ama faydası olur diye yazmak istiyorum, belki almadan önce buraya bakan olur. S2522HG kullanıyorum, kesinlikle tavsiye edebilirim. Resimlerdekinden daha güzel duruyor. Herhangi bir kronik sorunu yok, renkler güzel. Ayak kısmı hafif gibi hissettiriyor resimlerde ama öyle değil. Parlaklığı %80'de kullanıyorum, %90 ve üzerinde ekrana uzun süre bakmak zor oluyor.

@halogong teşekkür ederim merakımı giderdiniz, ne gibi oyunlar için kullanıyorsunuz acaba? Ben profesyonel rekabetçi oyunlarında kullanmak istiyorum da ihtiyacımı giderir mi? Onun haricinde aklımda bir de bu var ve daha önce hep AOC kullandığım için de fazla şaşmak istemiyorum AOC'tan açıkçası

@halogong teşekkür ederim merakımı giderdiniz, ne gibi oyunlar için kullanıyorsunuz acaba? Ben profesyonel rekabetçi oyunlarında kullanmak istiyorum da ihtiyacımı giderir mi? Onun haricinde aklımda bir de bu var ve daha önce hep AOC kullandığım için de fazla şaşmak istemiyorum AOC'tan açıkçası

Apex Legends, Valorant gibi oyunlarda kullandım. YouTube inceleme videolarına bakabilirsin. Özellikle blur testi videoları tercihin için fikir verecektir.

Geri
Yukarı