Elektronik Dell S2721DGFA 165Hz Nano IPS QHD - 6.899TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada ekranı ben de almıştım 1 adet ölü piksel çıktı ve sağ altta ışık sızması bir miktar yüksekti.

Dell ile iletişime geçtim 2 günde yenisini ulaştırdılar; bunda çıkmadı neyse ki. Yarın da eskisini geri kargolayacağım. Şuan elimde 2 adet mevcut. 🤣

Başlığa konu monitör şu ürüne kıyasla nasıldır?

Arkadaşlar ürün elime ulaştı. Çok şükür ölü piksel falan yok. Bunun haricinde yapmam gereken bir test var mı? Kalibrasyon konusunda buradaki;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayarları yaptım. Başka öneriniz var mı?
ışık sızması var mı

Arkadaşlar bu ürün mü yoksa ASUS VG27aqz modelini mi önerirsiniz? ASUS 6.300 TL civarında satılıyor. Dell 6500-6800 civarı.
Fiyat performans olarak hangi ürün daha mantıklı olur?

Ben aqz modelini kullanıyorum hocam memnunum guzel monitor tabii aralarinda illaki belli basli farklar vardir. Bu nano IPS yaziyor IPS ile bir farki var mı bilemeyecegim oyle gozle gorulur.
Dell de dahili hoparlör ASUS'ta 4watt da olsa 2 tane hoparlör var. Mesela Dell de USB girisi var ASUS'ta yok. İsten gelip birkaç saat oyun oynayan adamiz. ASUS'ta uzmez ben cok memnunum hatta 3060 ile kullanıyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı