Dell S2721HGF vs. AOC 27G2AE/BK

adana da

Centipat
Daha fazla  
Oyun için Dell. Film tarzı ve arada oyun oynayayım derseniz AOC. AOC'un paneli IPS daha canlı. Ayrıca AOC'da hoparlör mevcut.

Hevesini kırmak istemem ama bence 27" almak yerine daha uygun ve daha sağlam markalardan 24" 144Hz 1ms monitör alabilirsin. Oyun için 24" daha uygundur çoğunluk böyle düşünüyor.

Hevesini kırmak istemem ama bence 27" almak yerine daha uygun ve daha sağlam markalardan 24" 144Hz 1ms monitör alabilirsin. Oyun için 24" daha uygundur çoğunluk böyle düşünüyor.
Dell veya AOC sağlam değil mi? Bahsettiğimiz firmalardan biri Dell diğeri en bilindik ve kaliteli üreticilerden biri AOC. Bu ikisi kalitesizse, MSI, ASUS, BenQ, ViewSonic'te kalitesizdir :D Yapmayın hocam.

Dell veya AOC sağlam değil mi? Bahsettiğimiz firmalardan biri Dell diğeri en bilindik ve kaliteli üreticilerden biri AOC. Bu ikisi kalitesizse, MSI, ASUS, BenQ, ViewSonic'te kalitesizdir :D yapmayın hocam.

Doğru söylüyorsunuz. Ben aslında inc olarak söylemek istemiştim :D

Dell veya AOC sağlam değil mi? Bahsettiğimiz firmalardan biri Dell diğeri en bilindik ve kaliteli üreticilerden biri AOC. Bu ikisi kalitesizse, MSI, ASUS, BenQ, ViewSonic'te kalitesizdir :D yapmayın hocam.

Hangisini alayım.
Doğru söylüyorsunuz. Ben aslında inc olarak söylemek istemiştim :D

Hangisini alayım.
Oyun için Dell. Film tarzı ve arada oyun oynayayım derseniz AOC. Paneli IPS daha canlı. Ayrıca hoparlör mevcut.

Hangisini alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı