Lenovo L27Q-30 vs AOC 27g2ae/bk

Gündelik iseniz, AOC aldığınız andan itibaren 6 ay sayın... 2 k monitör aramaya başlayacaksınız. Bende öyle oldu şahsen...

Tepkime vs. Den önce bende çözünürlüğe yoğunlaşmanız, monitörünüze daha uzun zaman bağlı kalmanızı sağlayacaktır. 1080 artık bütçeden dolayı tercih ediliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo 2K modelini aldım zaten.

Hayırlı olsun, dün bende aldım, gayet iyi vallahi, tuşlar önde diye kararsız kalmıştım ama, hiç sırıtmıyor, kendi ayağı var, VESA boşta kalıyor, gayet güzel. Ölü piksel çıkmadı, ekran içinde 5mmlik bir siyah alan var:) çakallar çok ince göstermek için yapmışlar :) ama gayet iyi... Alacaklara tavsiye ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, dün bende aldım, gayet iyi vallahi, tuşlar önde diye kararsız kalmıştım ama, hiç sırıtmıyor, kendi ayağı var, VESA boşta kalıyor, gayet güzel. Ölü piksel çıkmadı, ekran içinde 5mmlik bir siyah alan var
Teşekkürler. Evet ekran içinde siyah alan yoksa çerçeve yok onu bende fark ettim. Ölü piksel bende de çıkmadı. Ghosting testi yaptın mı? Ayrıca kaça aldın?

Lenovo 2k modelini aldım zaten.
Hayırlı olsun. Ben de dün kullanmaya başladım, güzel bir monitör. Ölü piksel veya bulutlanmayla karşılaşmadım. Ama içinden çıkan HDMI kablosuyla 10 bit olarak kullanamıyorum bir de DCR'yi açtığımda veya Standardın dışında bir ekran modu seçtiğimde ayarların çoğu kapanıyor, parlaklığı bile değiştiremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı