Dell teknik servisi farklı monitör gönderdi

Selam, Dell G2422HS monitörümde yaşadığım bir problemden dolayı garantiyle görüştüm. Aynı gün içinde bana bir ürün kargoya verdiler, kargo gelince bozuk ürünü kutuyla bize geri gönderin dediler. Bana G2524h modelini göndermişler. Benim ürünüme göre daha pahalı ve üst segment bir monitör. Sizce ne yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum :D
kankam bu görkem say isimli eleman sanırım seni kıskanıyor, o yüzden böyle şeyler yazıyor sen bakma ona. Çatlasın Patlasın

Şimdi açtığım ticket'ı kontrol ettim gönderilecek parça koduna MGR32 yazmışlar bana gelen ürünün arkasında yine aynı kod yazıyor bence bilinçli gönderlimiş sesimizi çıkarmıyoruz onlar arayana kadar :D
Hocam şu an bende aynı durumdayım aynı monitör için servis isteğinde bulundum ve gönderilecek olan ürün olarak "MGR32" yazıyor. Sizde son durum nasıl oldu?

280hz monitörün hayırlı olsun kanka :D
Hocam bir şey aklıma takıldı bu G2422HS modelinde bazı oyunlar çok kötü gözüküyor mesela ea fc 24, days gone gibi 1080p olduğu için mi böyle acaba sizde nasıldı ?

Hocam monitör geldi de bu eski monitörü verecek miydik? Bana bunun hakkında hiç bir şey denmedi

Son düzenleme:
Hocam bir şey aklıma takıldı bu G2422HS modelinde bazı oyunlar çok kötü gözüküyor mesela EA FC 24, Days Gone gibi 1080p olduğu için mi böyle acaba sizde nasıldı?

Hocam monitör geldi de bu eski monitörü verecek miydik? Bana bunun hakkında hiçbir şey denmedi.

Kardom kusura bakma bayağı geç gördüm. Eski monitörünü güzelce kutula kablolarıyla birlikte, seninle görüşen servis danışmanı 1 tane kağıda tarih ve servis kodu yazmanı istemiştir onu da içine koy. Gelen yeni monitörünün kutusunun yan tarafında bir etiket olacak onu da yapıştır. Gelen kargo şirketiyle yolla.
Görüntü kalitesine gelecek olursak Ultra bir farklılık yok akıcılık biraz daha net FPS oyunlarında ben pek bir şey hissedemedim :D

Kardom kusura bakma bayağı geç gördüm. Eski monitörünü güzelce kutula kablolarıyla birlikte, seninle görüşen servis danışmanı 1 tane kağıda tarih ve servis kodu yazmanı istemiştir onu da içine koy. Gelen yeni monitörünün kutusunun yan tarafında bir etiket olacak onu da yapıştır. Gelen kargo şirketiyle yolla.
Görüntü kalitesine gelecek olursak Ultra bir farklılık yok akıcılık biraz daha net FPS oyunlarında ben pek bir şey hissedemedim :D
Hocam bana eski monitörü geri yollamamla alakalı bir şey söylenmedi

Sadece yeni monitörde sorun var mı diye sordular yok dedim herhangi bir sorumda tekrar yazarsanız deyip sonlandı konuşma kısacası şu am eski monitörde duruyor

Yeni konular

Geri
Yukarı