Elektronik Delux M820DC 507 TL

Yok hocam daha gelmedi, ürün sıfır olmayabilir. Skatezlerin altında sıfır olduğuna dair poşet takıyorlar. Eğer yoksa Amazon ile iletişime geçin isterseniz.

Bir de ilk part ile gelenlerde tam PTFE diye değil teflon diye belirtilmiş. Size gelen yeni versiyon PTFE ise altlarindan bant çıkmama durumu olabilir. Benim ürün geldiği zaman detaylı bir inceleme yapacağım, az çok ürünün kullanılıp kullanılmadığıni anlayabilirim.
Benim aldığım beyaz ürün son anda stoka geldi, yüksek ihtimal ile dijital iade sonucu stoka girdi. Umarım sıfır ürün gelir.
PTFE olabilir, çünkü Orochi V2'e kıyasla çok daha kaygan yüzeyi. Sıfır olup olmaması noktasında da kutu bir tık yıpranmış gibi geldi ancak ürün sıfır gibi duruyor. Skatezleri ve parlak yüzeyleri incelediğimde çizik vs. yoktu hiç.

PTFE olabilir, çünkü Orochi v2'e kıyasla çok daha kaygan yüzeyi. Sıfır olup olmaması noktasında da kutu bir tık yıpranmış gibi geldi ancak ürün sıfır gibi duruyor. Skatezleri ve parlak yüzeyleri incelediğimde çizik vs. yoktu hiç.

Benim ürün geldi, fakat beklediğim performansı yakalayamadım. İncelemede sensörün kalibrasyonunun hatalı olduğunu belirttim, sizde böyle bir problem var mı? İmleç tam doğru taramayı ve yanıtı vermiyor.

Benim ürün geldi, fakat beklediğim performansı yakalayamadım. İncelemede sensörün kalibrasyonunun hatalı olduğunu belirttim, sizde böyle bir problem var mı? İmleç tam doğru taramayı ve yanıtı vermiyor.
Benim üründe herhangi bir sıkıntı yok.İmleç hatası,sensör problemi vb.Yalnız bugun ilk defa sarz ettim mouse 2,5 saatte sarz oldu ve %99 a kadar sarz etti.%100 yazısı çıkmadı.Belki ilk sarz olduğundandır bilemiyorum.Ama ben mousedan memnun kaldım.Heleki 500 tl bandında bir fiyata bu zamanda bu özelliklerde kablosuz mouse yokken.Size sorum şu; ağırlığı azalttınızmı?Azalttıysanız nasıl azalttınız?Yol gösterirseniz sevinirim.

Benim üründe herhangi bir sıkıntı yok. İmleç hatası, sensör problemi vb. Yalnız bugün ilk defa şarj ettim mouse 2,5 saatte şarj oldu ve %99'a kadar şarj etti.%100 yazısı çıkmadı. Belki ilk şarj olduğundandır bilemiyorum. Ama ben fareden memnun kaldım. Heleki 500 TL bandında bir fiyata bu zamanda bu özelliklerde kablosuz mouse yokken. Size sorum şu; ağırlığı azalttınız mı? Azalttıysanız nasıl azalttınız? Yol gösterirseniz sevinirim.

Belirttiğim sensör problemi sadece profesyonel olarak test edeldiginde fark ediliyor. Bireysel ve sıradan kullanıcılar için önemsiz. Ben program ile olcudugumde de kalibrasyon sıkıntısı olduğunu anladım. X y Z olcumlerinde tutarsızlık var.

Belirttiğim sensör problemi sadece profesyonel olarak test edeldiginde fark ediliyor. Bireysel ve sıradan kullanıcılar için önemsiz. Ben program ile olcudugumde de kalibrasyon sıkıntısı olduğunu anladım. X y Z olcumlerinde tutarsızlık var.
Hocam bu mouse'u almayı düşünüyorum fazla bütçem yok önerir misiniz

Online oyunlarda sıkıntı çıkarır mı bu kalibrasyon problemi hocam.

Ben immo eloda Valorant oynarken denemiştim. Fark ediliyor, fakat bu fiyata kablolu farelerde daha iyi hissiyat veriyor.
Şahsen kablolu 3327 sensör fare alacağıma, problemli de olsa M820DC kullanırdım.

Şu anda amazonda prime ile 507 tl yine (prime üyelik 1 ay bedava).Ben 4 aya yakındır kullanıyorum ve memnunum.Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı