Demo iPhone 13 Pro iade edilmeli mi?

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni bir 13 Pro aldım ikinci el olarak. 2 gün geçti model numarasının M ile değil de 3 ile başladığını fark ettim. Apple'ı aradım cihazınız demo bir cihaz dediler. Daha sonra Apple sitesinden seri numarası ile sorgulattım bir sıkıntı görünmüyor. Garantisi 20 ay daha var. Kullanım olarak hiçbir sıkıntısı yok 3uTools programı ile bilgisayarda bağlayarak baktım. 91 kere şarj döngüsü var pil sağlığı %100. Size sorum iade etmeli miyim? İleride garantide sıkıntı çıkar mı? Bazı yabancı forumlarda telefonun kilitlendiğinden ve garantisi görünse bile yollandığında Apple'ın kabul etmediğinden bahsedilmiş. Doğruluğu nedir benim için önemli ona göre yarın iade edeceğim. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• E4D45C76-6714-466B-993D-B1D33BF605F5.jpeg
    E4D45C76-6714-466B-993D-B1D33BF605F5.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 85
🌈 iTunes üzerinden telefonu son sürüme geri yükle derseniz, telefon demo moddan çıkıp son sürüme geçiş yapar. Orijinal haline kavuşturmuş olursunuz. Apple bu telefonları frimalara teşhir ürünü olarak veriyor ancak frimalarda bu gelen demoların bazılarını açıyor, bazılarını hiç açmadan daha uygun fiyattan satıyor. Apple sadece Türkiye garantili getirdiği için nereden alırsanız alın her zaman 2 yıl Apple garantisi altındadır ve Apple'a götürebilirsiniz. Demo cihazı kapalı kutu, jelatini üstünde, kendi adınıza faturalı şekilde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bu koşullar altında Apple garantisi altındadır ve uyguna almış olursunuz. 2.el için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim, faturası size ait değil çünkü yine de araştırma yaparsınız. İyi günler 😊

🌈 iTunes üzerinden telefonu son sürüme geri yükle derseniz, telefon demo moddan çıkıp son sürüme geçiş yapar. Orijinal haline kavuşturmuş olursunuz. Apple bu telefonları frimalara teşhir ürünü olarak veriyor ancak frimalarda bu gelen demoların bazılarını açıyor, bazılarını hiç açmadan daha uygun fiyattan satıyor. Apple sadece Türkiye garantili getirdiği için nereden alırsanız alın her zaman 2 yıl Apple garantisi altındadır ve Apple'a götürebilirsiniz. Demo cihazı kapalı kutu, jelatini üstünde, kendi adınıza faturalı şekilde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bu koşullar altında Apple garantisi altındadır ve uyguna almış olursunuz. 2.el için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim, faturası size ait değil çünkü yine de araştırma yaparsınız. İyi günler 😊

Hocam geri vermeye karar verdim teşekkür ederim yine de. Geri verip onun yerine normal bir cihaz alacağım fakat pili %98. 6 ayda %98'e düşmüş normal mi sizce alınır mı? Fiyat 33.500 TL. 18 ay garantisi var çizik vs yok.

Hocam geri vermeye karar verdim teşekkür ederim yine de. Geri verip onun yerine normal bir cihaz alacağım fakat pili %98. 6 ayda %98'e düşmüş normal mi sizce alınır mı? Fiyat 33.500 TL. 18 ay garantisi var çizik vs yok.

🌈 Ben Samsung S22+ kullanıyorum. Tam tadından yenmelik döneminde. İlk çıktığı anda edinmiştim güncellemeleri falanda oturdu. Kamerası, performansı ve multi tasking özellikleri beni çok tatmin etti. Yani kullanacağız 5 - 6 tane sosyal medya uygulaması için bu fiyata ürünü alacaksanız bence değmez. Çok daha uygun fiyatlara S23 veya S22 gibi cihazlar alabilirsiniz. İllede iPhone diyorsanız size kalmış tabii. Telefonun o fiyata yurt dışı sıfır modelleride var belki imkanınız varsa pasaportunuza geçirtirsiniz. Türkiye cihazı isede %98 çok kötü bir oran değil bence. 6 ayda %2 kayıp yaşamış. Alınadabilir bence. 🌿

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı