Demon Slayer izleme sırası nedir?

Attack on titan sen sevdiğim animedir. Animeye yeni başlayanalrdanım.
Attack on titan tarzı animeleri seviyor iseniz Hunter x hunter, bleach gibi serileri önerebilirim eğer biraz daha eğlenceli şeyler istiyorum dersen overlord(isekai), Konosuba, romantic killer gibileride var ciddi ve psikolojik tarzı şeyler seviyor isen claymore, serial experiments lain, evangelion, fate ve flcl gibi animelerde var. Romantik ve romantik dram ister isen violet evergarden, kamisama kiss, a silent voice, i want to eat your pancreas, your lie in april ve dahası da var ve son olarak biraz daha gerilim ve guro tarzı şeyler ister isen hellsing ultimate, claymore, corpse party, vampire Hunter D, when they cry, drifters,dorohedoro gibi serileri de önerebilirim tek seferde izleyebileceğin (bence) güzel serileri ve türlerini söyledim biraz uzun oldu ve gereksiz konuşmuş gibi hissettim ama yinede bunlara bakabilirsin

Ciddi bir anime olmadığı ve komedi türünde olduğu doğrudur ama hocam günümüzdeki çıkan çocuk animeleriyle kıyaslanamaz bence.

91 days izleyin hocam yeni başladıysanız.
Demon slayer zaten eski bir anime değil kıyaslanamaz derken demon slayer bence iyi bir animede değil mangasını ve bütün her şeyinide izledim ama bir evangelion, hellsing, berserk, fate, claymore, elfen lied yada jojo gibi kaliteli bir seri değil hatta /spoiler/ ailesini öldüren muzana karşı bile iyi gözle bakan bir karakter herkese iyiymiş gibi davranıyor ve bu çok saçma

Sana tavsiyem 26 bölümlük ilk sezonu izledikten sonra "Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen" filmini izlemen ve ardından yine "Mugen Ressha-hen" olarak geçen ve filmin 7 bölüm olarak uyarlanmış hâli olan yapımın yalnızca 1. bölümünü izlemen. Bunu tavsiye etmemin nedeni de şu: Bahsettiğim 1. bölüm mangada yer almayan özel bir bölüm ve eğer filmden sonra bu bölümü izlersen sende bırakacağı etki çok daha yüksek olur. 1. bölümü izledikten sonra diğer 6 bölümü izlemene gerek yok çünkü filmin aynısı. Sonrasında "Yuukaku-hen"i izleyebilirsin. O bitince de güncel sezon olan "Katakakaji no Sato-hen"i izleyebilirsin.

Özetle:
1. Kimetsu no Yaiba (1. sezon, 26 bölüm)
2. Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (1 bölümlük film)
3. Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen (Filmin 7 bölümlük hâli, yalnızca 1. bölümü izlemen yeterli)
4. Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen (2. sezon, 11 bölüm)
5. Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen (3. sezon, güncel)

Demon slayer zaten eski bir anime değil kıyaslanamaz derken demon slayer bence iyi bir animede değil mangasını ve bütün her şeyini de izledim ama bir evangelion, hellsing, berserk, fate, claymore, elfen lied ya da jojo gibi kaliteli bir seri değil hatta /spoiler/ ailesini öldüren muzana karşı bile iyi gözle bakan bir karakter herkese iyiymiş gibi davranıyor ve bu çok saçma.

Hocam zaten o kadar iyi demedim ve örnek verdikleriniz ile karşılaştırılamaz bile ben günümüzdeki animelerden iyi dedim. Bu arada konusu iyi değil sadece görsel efektleri güzel bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı