Demon Slayer izleme sırası nedir?

252217

Hectopat
Makaleler
1
Demon Slayer izlemeye başlayacağım ama sırası nasıl anlayamadım. Doğru şeklinde bana sırasını söyler misiniz?

Arkadaş düzgün listeyi yazmış yazmama gerek kalmadı artı olarak istersen mangasını okuyabilirsin ama bence pek kaliteli bir seri değil.

İzleme mi diyorsun.
Bence izleme çünkü 150 den fazla anime izlemişimdir muhtemelen ve demon slayer bana göre hikaye olarak çok başarısız eğer çizimleri için izliyor isen hiç anime izlemesen daha iyi olur. Hangi türleri sevdiğini söylersen beğeneceğin seriler öneririm

Bence izlenir hocam günümüz serilerinden ötede çocuklara hitap etmiyor desek daha mantıklı olur.
Bence asıl çocuklara hitap ediyor çünkü hikayesi ve işlenişi kötü olan bir seriyi sadece çizimleri güzel ve komik hareketler yaptıkları için izlemek bana mantıksız geliyor yinede kendi tercihi

Bence izleme çünkü 150'den fazla anime izlemişimdir muhtemelen ve demon slayer bana göre hikaye olarak çok başarısız eğer çizimleri için izliyor isen hiç anime izlemesen daha iyi olur. Hangi türleri sevdiğini söylersen beğeneceğin seriler öneririm.

Bence asıl çocuklara hitap ediyor çünkü hikayesi ve işlenişi kötü olan bir seriyi sadece çizimleri güzel ve komik hareketler yaptıkları için izlemek bana mantıksız geliyor yine de kendi tercihi.

Attack on titan sen sevdiğim animedir. Animeye yeni başlayanalrdanım.

Bence asıl çocuklara hitap ediyor çünkü hikayesi ve işlenişi kötü olan bir seriyi sadece çizimleri güzel ve komik hareketler yaptıkları için izlemek bana mantıksız geliyor yine de kendi tercihi.

Ciddi bir anime olmadığı ve komedi türünde olduğu doğrudur ama hocam günümüzdeki çıkan çocuk animeleriyle kıyaslanamaz bence.

Attack on titan sen sevdiğim animedir. Animeye yeni başlayanalrdanım.
91 days izleyin hocam yeni başladıysanız.

Geri
Yukarı