Demon Slayer izleme sırası nedir?

Film değil aslında sadece 50 dakikalık bir bölüm geldi. Sezon 1, Mugen Train, Sezon 3, Sezon 4 şeklinde izleyebilirsiniz. Sezon 2, Mugen Train filminin parçalara bölünmüş hali. Filmle beraber 2. sezonu da izleyebilirsiniz ama zorunda değilsiniz.

1. Demon Slayer
2. Demon Slayer Mugen Ressha-Ren filmi. Bu filmi daha detaylı anlatan sezonu var onun adı da Demon Slayer: Mugen Train. İstediğini izleyebilirsin sana kalmış, önerim Mugen Train Arc'ı izlemen (7 bölümlük).
3. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc (2.sezon)
4. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village (3. sezon).

1. Demon Slayer.
2. Demon Slayer Mugen ressha-ren filmi. Bu filmi daha detaylı anlatan sezonu var onun adı da Demon Slayer: Mugen train. İstediğini izleyebilirsin sana kalmış, önerim Mugen train Arc'ı izlemen (7 bölümlük).
3. Demon Slayer: Kimetsu no yaiba entertainment district Arc (2.sezon)
4. Demon Slayer: Kimetsu no yaiba swordsmith village (3. sezon).

Bu 3. sezon film olarak çıkmamış mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum internette baktım ama hiçbir yerde bulamadım filmi beni aydınlatır mısınız?

Bu 3. sezon film olarak çıkmamış mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum internette baktım ama hiçbir yerde bulamadım filmi beni aydınlatır mısınız?
Sadece 1 film çıktı o da 2. sırada yazdığım Mugen Train filmi. O herhangi bir sezona tekabül etmiyor, canon film.

3. sezon şu anda devam ediyor zaten, hatta bugün 9. bölüm gelecek.

Dark Knight hangi siteden izliyorsun ben turkanimeden izliyordumda 2 ve 3. sezonlar yok

Sadece 1 film çıktı o da 2. sırada yazdığım Mugen Train filmi. O herhangi bir sezona tekabül etmiyor, canon film.

3. sezon şu anda devam ediyor zaten, hatta bugün 9. bölüm gelecek.
hangi siteden izliyorsun türkanimede 2 ve 3. sezonlar yok

Son düzenleme:
Dark Knight hangi siteden izliyorsun ben turkanimeden izliyordumda 2 ve 3. sezonlar yok

hangi siteden izliyorsun türkanimede 2 ve 3. sezonlar yok
2. sezonun adı Japonca olarak geçiyor, "Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen" adı.

3. sezonun da adı "Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen" olarak geçiyor. Tabi bunları izlemeden önce "Mugen Ressha Ren" filmini izlemeni öneririm. Veya sezonunu da izleyebilirsin, daha detaylı olarak anlatılıyor her şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı