Deneme Web sitesine neler eklenebilir?

Aloe Vera

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle selam, umarım iyisinizdir.
HTML ve CSS öğreniyorum, sizce neler eksik? Neyi geliştirebilirim?
(Çoğunlukla telefonda kullanılacağını düşünerek F12'den telefon ekranında görüntüleyerek yaptım.)

Öncelikle selam, umarım iyisinizdir.
HTML ve CSS öğreniyorum, sizce neler eksik? Neyi geliştirebilirim?
(Çoğunlukla telefonda kullanılacağını düşünerek F12'den telefon ekranında görüntüleyerek yaptım.)

Tam site hakkında bilgim yok ama bu dersleri seçme kısmında her derse farklı bir renk koymanı öneririm.

Vercel ile yüklemeni öneririm.

1678299733292.png

Vercel ile yüklemeni öneririm.

Eki Görüntüle 1694881
Hocam bu işlerde yeniyim. Vercel nedir? Github Page gibi bir şey mi?

Tam site hakkında bilgim yok ama bu dersleri seçme kısmında her derse farklı bir renk koymanı öneririm.
Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Site föylerin olduğu bir site olacak. Öyle planlıyorum..

Yerinizde olsam kendime bir site türü/kategorisi belirlerdim, istediğim gibi olan sitelere göz gezdirip daha iyisini yapmaya çalışırdım.
Spotify 2.0 gibi mi hocam? Eleştiriniz için teşekkür ederim.

Hocam bu işlerde yeniyim. Vercel nedir? Github Page gibi bir şey mi?
Evet Github Pages mantığında. Vercel ile paylaşmak daha kolay ve hızlı. Paylaştığınızda repo'nun sağ kısmında ki about sekmesine linki otomatik ekliyor. Bunun sayesinde repo'ya giren kişilerde rahatlıkla bakabilir ve link değişmez. Kullanıcı adınızı değiştirirseniz Github'da, sizin attığınız bağlantı geçersiz olur. Başına yeni isminizi yazmamız gerekir.

1678300830285.png

Evet Github Pages mantığında. Vercel ile paylaşmak daha kolay ve hızlı. Paylaştığınızda repo'nun sağ kısmında ki about sekmesine linki otomatik ekliyor. Bunun sayesinde repo'ya giren kişilerde rahatlıkla bakabilir ve link değişmez. Kullanıcı adınızı değiştirirseniz Github'da, sizin attığınız bağlantı geçersiz olur. Başına yeni isminizi yazmamız gerekir.

Eki Görüntüle 1694905
Sitenin linkini paylaşır mısınız? Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı