Deprem bölgesinde 2. dönem sınavlar olacak mı?

dype32

Zeptopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben Adana'da yaşayan ve depremi yaşayan biri olarak eğititmimde çok büyük oranda aksaklık yaşadım.
13 Mart'ta okullar açıldığından bu yana sınıfımız maksimum 20 kişiyi gördü ve sınav takvimleri yayınlandı topu topuna 2 hafta ders görmüşüzdür oda doğru düzgün değil.
Hâlâ bir haber yok.
Bu kararsızlığa son vermek için aranızda bilgisi olan var mı?

Az önce MEB iletişim hattını aradım dedikleri şu; örgün eğitim gören öğrenciler okula gelmezlerse eğer ki 1. dönem baz alınacak eğer gelinir sınav olursa 1 ve 2. dönem ortalaması alınıp sınıf atlayacaktır. Açıklama bu şekilde olup kesinlik içermemektedir. Benim başlığım kesinlikle bağlayacı değildir.
Böyle bir açıklama mevcut ama belirtildiği gibi kesinlik içermiyor.

Selam arkadaşlar, ben Adana'da yaşayan ve depremi yaşayan biri olarak eğititmimde çok büyük oranda aksaklık yaşadım.
13 Mart'ta okullar açıldığından bu yana sınıfımız maksimum 20 kişiyi gördü ve sınav takvimleri yayınlandı topu topuna 2 hafta ders görmüşüzdür oda doğru düzgün değil.
Hâlâ bir haber yok.
Bu kararsızlığa son vermek için aranızda bilgisi olan var mı?

Ben de Adana'da yasiyorum, Ala Ceas ogrencilere zorunlu değil diye duyurmus, Abbas Sidikada'da arkadaslarim girmeyeceğiz diyor. MEB'i aradim devam etmeyenler girmek zorunda degil dedi. Resmi aciklama ne zaman gelir dedigimde resmi aciklamayi zaten yaptik dediler.

Ben de Adana'da yasiyorum, Ala Ceas ogrencilere zorunlu değil diye duyurmus, Abbas Sidikada'da arkadaslarim girmeyeceğiz diyor. MEB'i aradim devam etmeyenler girmek zorunda degil dedi. Resmi aciklama ne zaman gelir dedigimde resmi aciklamayi zaten yaptik dediler.
bende aradım ama okula devam etmeyen öğrenciler için 1.dönem notu geçerli olup devam eden öğrenciler içinde 2.dönem notu geçerli olucak diolar bi türlü anlayamadım

bende aradım ama okula devam etmeyen öğrenciler için 1.dönem notu geçerli olup devam eden öğrenciler içinde 2.dönem notu geçerli olucak diolar bi türlü anlayamadım
evet o kisimi ben de anlamadim sey dddi bana kadin devam edenlerin zaten 2. donem notlari olacagindan dolayi sinav zorunlu dedi ama yine anlamadim. Arjadasima da devam etmeyenler derken deprem bölgelerinden bahsediyoruz demis. Bana zaten sizin devam zorunlulugunuz yok dedi. Dgal da biri vizde sinav zorunlu demiş Arkadasima. Hocaya yazdim goruldu atti:d cevap yazarsa soylerim

Bana da aynı şekil möal dayım ben de sınav tarihleri atıldı ama meb iletişimi aradığım zaman 2.dönem sınavlarına girmez isek 1.dönem notlarının geçerli olacağı söylendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı