Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ala ve ceasm

Ben de bu yuzden cok darladim kanka. Umursanmadikca daha cok inat ettim dsha cok yer aradim ama hala tik yok.
Bende bu işin peşini bırakmayacağım yazılılara girsem bile hâlâ hakkımı aramaya devam edeceğim. O açıklamayı yapacaklar çok büyük bi şey istemiyoruz. Normalde bu kadar büyütülecek bir şey değil ama bende çok sinir oldum.

ben adanadayım sınavlarımız sözde pazartesi başlayacak bakalım gidip görücez, kendi fikrim sınavlar olur fakat notlarda yardımcı olur hocalar veya direkt geçirirler aldıgınız notun bi önemi olmaz ama prosödür gereği yapıyor olabilirler

MEB i aradım. Adam açıklama yok idareye kalmış dedi. Ama benden önceki mesajlarda bakarsan herkese farklı şeyler demişler. Cimer e de yazmıştım. Çalışmamız sürüyor diye döndüler. Açıklama gelir diye sınavlara gitmemiştim telafileri gircem. Birde asıl saçmalık şu, Mersin Erdemli Fen 'deki arkadaşıma yazılı zorunlu değil bize zorunlu böyle adaletsizlik olmaz olsun.
Bizede zorunlu fene değil zzort.

Yeni konular

Geri
Yukarı