Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ben az önce aradım MEB'i dedim deprem bölgelerinde 2.dönem sınavları olacak mı? Dediler olacak ancak girmek zorunlu değil girmek istemeyen girmeyecek, girmeyenlerin 1.dönem notları aynen 2. döneme geçirilecek dediler teyit için sizde arayın.

Ben de bugün aradim okula devam edenler girmek zorunda dediler anlamadim hiçbir şey.

Son durum nedir sizde? Bayramdan sonraya atmışlar takvimi ama abi topu topu 4 5 kişi geldi okula doğru düzgün bir şeyde görmedik. İsteyen dilekçe verip 1. Dönem notunu kullanamaz mı insan bir açıklama yapar. Hiç bir yerde yazılı açıklama yok.
ya hic sorma 3 4 kisi aradik hepimize farjli soylendi cidden anlamiyorum amaclarini

Son durum nedir sizde? Bayramdan sonraya atmışlar takvimi ama abi topu topu 4 5 kişi geldi okula doğru düzgün bir şeyde görmedik. İsteyen dilekçe verip 1. Dönem notunu kullanamaz mı insan bir açıklama yapar. Hiç bir yerde yazılı açıklama yok.
kanka birkac okul ogrencilerine zorunlu olmadigini dilekceye de gerek olmadigini duyurdu. Bizim hoca da "tamamen ogrencilrre kalmis. Henuz aciklama gelmedi" dedi

istersen bir mebi ara ben ve akradaslarim aradik ama cok soru sorunca azarladilar gibi oldu kapattik biz de. Dedikleri sey su "devam edenlere zorunlu devam etmeyenlere zorunsuz" Devam etmeden kastini sorabilirsin istersen ben bi daha aramak istemiyorum. aratacak ark da kalmadi:d ararsan durum guncellemeyi unutma lütfen

Yeni konular

Geri
Yukarı