Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
aramışsın zorunlu değil de demişler bana neden inansınlar ztn dersten 1 kez kaçtım ondada sözlümü 50 verdi max 50 alırsın dedi edebiyatçılar varya ne kadar vicdansız arsız ya neyse öyle işte

boşver knk sroma öğretmene müdüre totoşları kalkıyor
kanka ben bugun bi daha aradim ilce milli egitim ile konusun dedi onu da aradim evet zorunlu degil ama yakinda aciklama yapilir dedi bence ara ilce mebini soyle aciklama ne zaman yapilir diye

Aramışsın zorunlu değil de demişler bana neden inansınlar zaten dersten 1 kez kaçtım onda da sözlümü 50 verdi Max 50 alırsın dedi edebiyatçılar var ya ne kadar vicdansız arsız ya neyse öyle işte

Boş ver kanka sorma öğretmene müdüre totoşları kalkıyor
kavga ettim zaten biriyle.dddd diger okulun muduruyle konustum hocaya yazdim hoca sagdan soldan duydugunuz seylerle yorum yapmayin dedi. dddd

Maalesef 2. dönem sınavları oluyor. Şu an kötü bir dönemdeyiz bence deprem bölgesindeki okullar kapatılmalı.
kanka meb zorublu degil diyor

Maalesef 2. dönem sınavları oluyor. Şu an kötü bir dönemdeyiz bence deprem bölgesindeki okullar kapatılmalı.

Bizim okulda olmuyor biz gittik dilekçe verdik 2.dönem sınavlarına girmek zorunlu olmayacak diye okul gruplarına ve sınıf gruplarına yazdılar kesin olmayan bir şey için dilekçe isteyemezler.

Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Olmayacak gibi duruyor şimdi de bayramdan sonraya ertelediler ama yine de çalışmanı öneririm.

Haftaya sınavlarımız başlıyor. Kimi okul yapıyor kimi okul yapmıyor. Bakanlığın suçu açıklama yapan yok. Hocalar bile ne olacağını bilmiyor.

Geri
Yukarı