Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deprem bölgesinde çoğunlukla 24 ünde başlıyor sınavlar ki bizimki de öyle.Şu vakte kadar bişe denmemişse tek güveneceğimiz kaynak MEB müşteri hizmetleri bence

ha hadi oldu diyelim bu sınavlarda herkes dökülür koskoca okullarda giden nadir.
saçma olan normal meb iletişimde zorunluluk yok denmesi ama il milli eğitimin bilmiyoruz demesi

aynen bana da o şekil.

Hocam çoğu kişi öyle diyorda koskoca MEB son güne bırakacak değil ya MEB müşteri hizmetleri ne diyorsa o'dur.
Ya öyle tabii ama bizim okul ve bazi okullar bu konuda cok net oluyor. Mudur yardimcisi ile tartismak zorunda kaldim bu yüzden. Dedim MEB boyle diyor bazi okullar da zorunlu kilmadi. Bana dediği sey "Sagdan soldan duyduklarinla yorum yapma." Ben de o yuzden baya stress yaptim. Bilemiyorum herkes yakinda aciklama yaparlar diyor ama gram güvenmiyorum.

Umarım hocam bide araya bayram girdi şehir dışında olacağız çoğumuz, eğer ille gireceksiniz derlerse o zmn sınıfta kalma olasılığımız bile var
Sinifta birakmazlar o konuda icin rahat olsun. Benim sikinti ettigim sey bizi asla umursamamalari. Sinav varsa calisir yaparim derslerim zaten iyi matematik haric hallederim yani ama resmen umursamiyorlar ikiden fazla soru sorunca azarlar gibi konusuyorlar. Kanka ben Adanada yasiyorum Seyhan MEB'i aradim okula sor diyor. Bu konuyu okul mu bilecek MEB mi? O kadar sacmaladilar ki benim de inatci bir yapim var cevap alamadikca umursanmadikca fark edilene kadar ugrasiyorum. Hayir yani okulla ilgili 2. donem devam zorunlulugu yok derken sinav konusunda da aydinlatabilirlerdi bizi.

Son düzenleme:
o baya baya sıkıntı ayrıca bayramın gelmeside sıkıntı açıklama hiç yapılmaz

Ya öyle tabii ama bizim okul ve bazi okullar bu konuda cok net oluyor. Mudur yardimcisi ile tartismak zorunda kaldim bu yüzden. Dedim MEB boyle diyor bazi okullar da zorunlu kilmadi. Bana dediği sey "Sagdan soldan duyduklarinla yorum yapma." Ben de o yuzden baya stress yaptim. Bilemiyorum herkes yakinda aciklama yaparlar diyor ama gram güvenmiyorum.

Sinifta birakmazlar o konuda icin rahat olsun. Benim sikinti ettigim sey bizi asla umursamamalari. Sinav varsa calisir yaparim derslerim zaten iyi matematik haric hallederim yani ama resmen umursamiyorlar ikiden fazla soru sorunca azarlar gibi konusuyorlar. Kanka ben Adanada yasiyorum Seyhan MEB'i aradim okula sor diyor. Bu konuyu okul mu bilecek MEB mi? O kadar sacmaladilar ki benim de inatci bir yapim var cevap alamadikca umursanmadikca fark edilene kadar ugrasiyorum. Hayir yani okulla ilgili 2. donem devam zorunlulugu yok derken sinav konusunda da aydinlatabilirlerdi bizi.
ayn hocam siz de haklısınız.

Geri
Yukarı