Deprem bölgesindeki yazılılar nasıl olacak?

508280

Hectopat
Ben Ceyhan'da okuyorum ve daha düne kadar yazılı olacağımız söyleniyordu(bakanlıktan yazı gelmediği için eski sistem uygulanacakmış). Dün bakan NTV'ye konuşmuş ve yazılılarla ilgili bir şeyler söylemiş(altta kaynağı vereceğim). Bugün de müdür yardımcısı sınıfları dolaşıp yazılılara isteğe bağlı olarak girilecek dendi. Ortada çok fazla bilgi kirliliği var. Bilen varsa bilgilendirebilir mi?

NTV Haberi: MEB'den depremzede öğrenciler için telafi eğitimi kararı (Bakan Özer telafi eğitimi tarihlerini NTV'de açıkladı)

Hocam bende Adana/Seyhan'da yaşamaktayım. Bizim bu hafta sınav haftamız, sınav olduk. Sınıf hocamdan bilgi aldım, sınava katılmak zorunlu değil dedi sınavlara katılmıyorum. Afet bölgesi olduğumuz için bir problem yok yani, sizde Adana'da yaşıyorsunuz.

Hocam bende Adana/Seyhan'da yaşamaktayım. Bizim bu hafta sınav haftamız, sınav olduk. Sınıf hocamdan bilgi aldım, sınava katılmak zorunlu değil dedi sınavlara katılmıyorum. Afet bölgesi olduğumuz için bir problem yok yani, sizde Adana'da yaşıyorsunuz.
Teşekkürler bilgilendirmeniz için hocam. Ama her şeyi son dakikaya bırakmaları çok sinir bozucu.

Ben Ceyhan'da okuyorum ve daha düne kadar yazılı olacağımız söyleniyordu(bakanlıktan yazı gelmediği için eski sistem uygulanacakmış). Dün bakan Ntv'ye konuşmuş ve yazılılarla ilgili bir şeyler söylemiş(altta kaynağı vereceğim). Bugün de müdür yardımcısı sınıfları dolaşıp yazılılara isteğe bağlı olarak girilecek dendi. Ortada çok fazla bilgi kirliliği var. Bilen varsa bilgilendirebilir mi?

Ntv haberi: MEB'den depremzede öğrenciler için telafi eğitimi kararı (Bakan Özer telafi eğitimi tarihlerini NTV'de açıkladı)

Yapılan açıklamadaki gibi. Müdür yardımcınızın dediği gibidir. Adana dahil sadece Elazığ meselesi net değil. Düzenlenir diye düşünmekteyim.

Bir de yazılılar fen ve Anadolu, meslek, imam hatip diye ayrıldı. Fen liseleri ayrı sinav yapti. Anadolu liselerini meslek liseleriyle bir tuttukları icin sinavlar cok kolay geliyor.

Geri
Yukarı