Depresif halden nasıl kurtuluyorsunuz?

kerosene

Picopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Esenlikler, aslında buraya konuşmam pek iyi değilmiş gibi hissediyorum ama başka seçeneğim yok. Bizimkilerin arası yine bozuk ve babamı bir haftadır görmüyorum. Annem de benim gibi çöküşte görünüyor.
Ve ailemden daha önemli bir konu var, haftaya AÖL sınavları var ve hazır hissetmiyorum o yüzden çok stres yaptım ki çalışamıyorum bile. Sürekli uyku halindeyim, belim ve başım feci şekilde ağrıyor ve hiçbir şey yemek istemiyorum. Odam yine dağıldı, yine düzenimiz bozuldu. Annem de aynı şekilde, alkol de alıyor.
Zaten burada yüzüme bile kar yağmış, öyle bir dönem. :D

Sizin hayatınızda böyle dönemler olduğunda ne yapıyorsunuz? Hemen silkinmeye mi çalışıyorsunuz yoksa kendinize zaman mı tanıyorsunuz?

Esenlikler, aslında buraya konuşmam pek iyi değilmiş gibi hissediyorum ama başka seçeneğim yok. Bizimkilerin arası yine bozuk ve babamı bir haftadır görmüyorum. Annem de benim gibi çöküşte görünüyor.
Ve ailemden daha önemli bir konu var, haftaya AÖL sınavları var ve hazır hissetmiyorum o yüzden çok stres yaptım ki çalışamıyorum bile. Sürekli uyku halindeyim, belim ve başım feci şekilde ağrıyor ve hiçbir şey yemek istemiyorum. Odam yine dağıldı, yine düzenimiz bozuldu. Annem de aynı şekilde, alkol de alıyor.

Sizin hayatınızda böyle dönemler olduğunda ne yapıyorsunuz? Hemen silkinmeye mi çalışıyorsunuz yoksa kendinize zaman mı tanıyorsunuz?
Kurtulmuyorum.

07:00 Uyanma
08:00-15:30 Aileye ve arkadaşlara mutlu gözükme seansı
15:30-19:30 Ders çalışırken aklımdan geçen o kötü düşünceler
19:30-20:00 Babama mutlu gözükme seansı
20:00-23:00 Arkadaşlarla PC'de oyun oynarken onları güldürme seansı
23:00-07:00 ...

Ne editi hocam, sigma rules falan mı?
Yok. Dizi/film karakteri editi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi ama kulaklıkla son ses.
LGS'yi fulleyecem bu sayede.(!)

CS'ye giriyorum, çok sinirleniyorum, sonra çıkınca sakinleşiyorum dert mert kalmıyor :)
Eksi eksi=artı. Diyorsunuz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı