Derdiğimi anlattığım konularda hep linç ediliyorum

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
İyi sosyaller, bunu herkese söylemiyorum, herkes üstüne alınmasın, dostlar derdimi anlatmak için açtığım konular da hep linç ediliyorum, sırf bir iyi bilgisayar istediğim için bazıları linç ediyor, niye anlamıyor, belki bazıları motivasyon verir diye yazıyorum fakat tam tersi oluyor, sırf iyi bir bilgisayar istediğim için agresifleşiyorlar, bilgisayar istemek çok kötü bir şey mi?

İnsanların artık başkasının derdini anlayacak durumda olduğunu sanmıyorum, herkesin 1 ton derdi var.
Hocam evet haklısınız fakat genel de hep linç ediliyorum, 2 farklı konu açmıştım, 2'sinde de linç edildim.

Bazıları öyle. Boş ver takma. Hep onların istediği gibi konuşacağız sanıyorlar.
Hocam takmamaya çalışıyorum da olmuyor be, yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Kötü yaşam standartları, sinir ve stres dolu günler arasında toplumumuz her geçen gün daha tahammülsüz, toksik bir hâle bürünüyor. Problem sizde değil, bir o kadar onlarda da. Yapabilecek bir şey yok.

İyi sosyaller, bunu herkese söylemiyorum, herkes üstüne alınmasın, dostlar derdimi anlatmak için açtığım konular da hep linç ediliyorum, sırf bir iyi bilgisayar istediğim için bazıları linç ediyor, niye anlamıyor, belki bazıları motivasyon verir diye yazıyorum fakat tam tersi oluyor, sırf iyi bir bilgisayar istediğim için agresifleşiyorlar, bilgisayar istemek çok kötü bir şey mi?
Bende bazı durumları anlatırken araya espiri katıyım derken karşı tarafı farkında olmadan agresifleştire biliyorum ama dikkat etmeye başladım. Sende bazı şeyleri tam paylaşmadan inceden bir süzmelisin. Genelde genç, ergen arkadaşlar bu tarz durumlarda çok linç yiyebiliyorlar.

Yani, o insanları değiştirmeniz mümkün değilse ve sürekli "linç" edileceğiniz belliyse bırakın. Burada o tür bir konu açmayın. Derdinizi anlamayacak insanlara derdinizi anlatarak kendinizi yormayın. Gidin birkaç samimi arkadaşınızla konuşun bunları.

Yanlış anlamayın size tepki göstermiyorum.

Bende bazı durumları anlatırken araya espiri katıyım derken karşı tarafı farkında olmadan agresifleştire biliyorum ama dikkat etmeye başladım. Sende bazı şeyleri tam paylaşmadan inceden bir süzmelisin. Genelde genç, ergen arkadaşlar bu tarz durumlarda çok linç yiyebiliyorlar.
Hocam yok, bir kaç kere okudum yorumları, yani yasak olmasa küfür edicekler.

İyi Sosyaller, bunu herkese söylemiyorum, herkes üstüne alınmasın, dostlar derdimi anlatmak için açtığım konular da hep linç ediliyorum, sırf bir iyi bilgisayar istediğim için bazıları linç ediyor, niye anlamıyor, belki bazıları motivasyon verir diye yazıyorum fakat tam tersi oluyor, sırf iyi bir bilgisayar istediğim için agresifleşiyorlar, bilgisayar istemek çok kötü bir şey mi?

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Durum bu... İnsanlar almak istedikleri cevabı almadıklarında sinirlenirler.

Geri
Yukarı